Si zvedavá,aký bude tvoj týždeň od 18.1. do 24.1. 2021 vyzerať? Zisti to na základe svojho znamenia.

Baran

Nedorozumenia v rodinnom kruhu budú len dočasné. Tak ako vždy. vôbec sa nimi nijako zvlášť nezaoberaj. Mala by si sa naučiť vypočuť názor aj ostatných. Iný pohľad nikdy nie je na škodu a tak sa neboj poradiť s osobou, ktorej dôveruješ. Tvoje nové nápady potom ľahšie uzrú svetlo sveta. Určite sa ale tento týždeň vyhni komunikačným prestrelkám, len by to vyvolalo zbytočné hádky.

Býk

Aj tento týždeň môže byť plný malých zázrakov. Niekto pomôže tebe, ty zas druhému a dobrý pocit aj dosiahnuté sny ťa urobia mimoriadne šťastnými. Ak si sa posledné dni necítila fyzicky dobre, môže sa karta obrátiť a konečne budeš zas plná energie a sily.

Blíženci

Dobrá nálada ti zabezpečí, že do nového týždňa vykročíš tou správnou nohou, nakazíš tým aj ostatných. Takýchto dní nebýva zas tak často, a preto si to vychutnaj naplno. Ak prídu nové výzvy, neboj sa ich prijať, môžeš len získať.

Rak

Ak premýšľaš, čo ti hviezdy nadelili, tak asi nemáš čo robiť. Zdvihni sa z postele, zavolaj priateľom alebo blízkym a vyraz za zábavou a oddychom. Potrebuješ totiž prísť na iné myšlienky. Nech ťa už ťaží čokoľvek, dopadne to dobre.

Lev

Ak máš pocit, že niečo končí, neboj sa, pretože niečo nové naopak aj začína. Hviezdy sú ti naklonené a čakajú ťa samé pozitívne chvíle. V partnerskom vzťahu sa zrejme dočkáš už konečne vyznania, ktoré si si veľmi priala počuť.

Panna

Čaká ťa pohoda, príjemná atmosféra a všetci tvoji milovaní, preto neváhaj a uži si každú minútu naplno. Presne takto treba načerpať novú energiu, aby sa ti potom ľahšie vstupovalo do ďalších náročných dní.

Váhy

To, že túžiš po zmene je úplne normálne, no bála si sa ju uskutočniť? Tento týždeň je ten správny čas. Požiadaj o povýšenie, prihlás sa na nejaký kurz, máš jedinečnú príležitosť sa do toho vrhnúť. Neodkladaj to a choď za svojím cieľom.

Škorpión

V poslednom čase si nemala dostatok času a priestoru na svojich najbližších, tento týždeň preto venuj každú jednu chvíľu len láske a rodine. Nielenže pookreje, ale dozvieš sa všelijaké zaujímavé novinky. A utužíte si tak spoločné vzťahy.

Strelec

Nemusíš sa ničoho obávať, tento týždeň bude všetko presne tak, ako si si predstavovala. Pohoda zavládne v rodine, aj vo vzťahu. Ak by si predsa len pocítila nepokoj, stačí si na chvíľku ľahnúť a oddychovať. Po náročných dňoch si skutočne vyčerpaná.

Kozorožec

Aspoň na pár dní si daj oddych od sociálnych sietí a negativity, ktorá sa nimi šíri. Radšej si prečítaj dobrú knihu a načerpaj nové sily, pretože ten ďalší týždeň ťa konečne čaká niečo dobré. Tento týždeň máš skvelú príležitosť načerpať nové myšlienky. Využi to.

Vodnár

Tento týždeň by si mohla niečo stratiť svojou vlastnou nezodpovednosťou. A to by bola škoda. Ak budeš neustále chrániť niekoho, kto si to zrejme vôbec nezaslúži, tak sa ti následky budú naprávať len veľmi ťažko. Úprimne povedz, že takto to ďalej nejde.

Ryby

Všetko bude v najlepšom poriadku a nebudeš mať žiaden dôvod ani na hádky doma, ani na pochybnosti o svojom vzťahu. Preto sa viac sústreď na veci, ktoré potrebuješ dokončiť a potom sa už len vrhni na relax a oddych, ktorý toľko potrebuješ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.