Čo všetko ťa čaká v týždni od 11. do 17. januára? Vyjde ti všetko presne podľa plánu? Alebo skôr naopak, čakajú ťa problémy v práci, vo vzťahoch alebo so zdravím? Zisti to podľa svojho znamenia.

Baran

Do tohto týždňa si nevykročila správnou nohou. Budeš mať pocit, že ti nič nevychádza a všetko, na čo siahneš, sa pokazí. Tieto negatívne emócie sa prenesú najmä do tvojej práce. Dávaj si preto pozor a radšej dvakrát všetko poriadne skontroluj. Pomôcť ti môže najmä čas strávený so svojimi najbližšími, ktorí ťa privedú na iné myšlienky. Nezabúdaj tiež na pitný režim!

Býk

Dala si si tento rok nejaké predsavzatie? Teraz máš ideálnu príležitosť na to, aby si ich začala plniť. Hviezdy sú naklonené na tvoju stranu, preto ti vyjde naozaj všetko, čo budeš chcieť. Dôležité je pravidelnosť a aby si v tom zotrvala. Tvoji blízki ťa budú podporovať, no dávaj si pozor na falošných kamarátov, ktorí ti budú závidieť a ktorí ti úspech nedoprajú.

Blíženci

Tento týždeň si dávaj pozor na svoje zdravie. Mala by si si doplniť vitamíny, pretože ti hrozí prechladnutie. Netráv čas len zatvorená doma, ale choď aspoň na prechádzku. Buď čo najviac na čerstvom vzduchu, kde prídeš aspoň na iné myšlienky. Pozitívna zmena však príde v oblasti vzťahov. Ak si single, maj oči otvorené, pretože na obzore je nová láska.

Rak

Pozor na nezhody v partnerskom živote. Ak budeš mať pocit, že niečo medzi vami nie je v poriadku, porozprávajte sa o tom. Neurob opäť tú chybu, že budeš mlčať, všetko sa v tebe bude hromadiť, až kým nevybuchneš. Môžeš si tak narobiť oveľa viac problémov. Dobrá správa ťa však čaká v práci. Možno sa konečne dočkáš povýšenia alebo zadania, po ktorom si veľmi túžila.

Lev

Tento týždeň ti bude priať šťastie. Skús si napríklad kúpiť žreb alebo sa zapoj do nejakej súťaže, pretože máš veľkú šancu na výhru. Radosť by si však mala urobiť aj niekomu inému. Pomôž niekomu, kto to potrebuje, urob nejaký dobrý skutok. Kúp bezdomovcovi teplý obed alebo daruj niekomu veci, ktoré už ty nepotrebuješ.

zdroj: Unsplash/Drew Coffman

Panna

Dávaj si pozor na zradu. V tvojom živote je jedna osoba, ktorá ti chce uškodiť. Maj preto oči otvorené a nedôveruj všetkým, ale len tým, ktorých naozaj poznáš. Nikdy nevieš, kto to zneužije. Do svojho jedálnička by si mala zaradiť viac ovocia a zeleniny, pretože ti chýbajú vitamíny. Mala by si obmedziť sladkosti a nezdravé jedlá, pretože inak sa ti nikdy nepodarí dosiahnuť svoju vytúženú váhu.

Váhy

Túžiš po zmene, no bála si sa ju uskutočniť? Tento týždeň je ten správny čas. Požiadaj o povýšene, prihlás sa na nejaký kurz, začni so zmenou životosprávy alebo si kúp letenku niekam do exotiky. Neodkladaj to opäť a choď za svojím cieľom. Mysli pritom aj na seba a oddych. Dopraj si horúci kúpeľ a urob si domácu masku.

Škorpión

Tento týždeň si daj pozor na svoje peniaze. Nevrhaj sa bezhlavo do každej ponuky, pretože aj keď na prvý pohľad vyzerá lákavo, môže ísť o podvod. Nechceš predsa zbytočne prísť o svoje úspory. Zameraj sa skôr na vzťahy so svojou rodinou. Kedy naposledy si zavolala svojim rodičom alebo starým rodičom a opýtala si sa, ako sa majú a či niečo nepotrebujú?

Strelec

V zamestnaní ťa čaká veľa práce. Napriek tomu sa však nebudeš môcť poriadne sústrediť. Dávaj si preto pozor na chyby a nezabúdaj aj na oddych. Budú ťa trápiť bolesti hlavy, preto pi dostatok vody a tráv svoj voľný čas na čerstvom vzduchu. Naopak, vo vzťahu ťa čaká dobré obdobie. Načerpaj preto čo najviac síl, aby si v robote vládala.

Kozorožec

Tento týždeň budeš plná dobrej nálady a energie. Využi to napríklad na nejaký šport alebo inú aktivitu. Urob niečo pre svoje telo. Dávaj si však pozor na to, čo hovoríš svojim blízkym. Niekedy povieš niečo skôr, než si to premyslíš a môžu z toho vzniknúť nedorozumenia. Nezabúdaj tiež na pitný režim, s ktorým mávaš problém.

Vodnár

Tvoje telo ti dá pocítiť, že niečo s ním nie je v poriadku. Priprav sa na únavu a vyčerpanosť. Aj keď budeš mať pocit, že nevládzeš, choď aspoň na prechádzku. Pobyt na čerstvom vzduchu ti pomôže. Aspoň na pár dní si daj oddych od sociálnych sietí a negativity, ktorá sa nimi šíri. Radšej si prečítaj dobrú knihu a načerpaj nové sily, pretože ten ďalší týždeň ťa čaká konečne niečo dobré.

Ryby

Už viac nie si šťastná vo svojej práci alebo vo vzťahu? Odhodlaj sa konečne na zmenu a odstrihni sa od všetkého, čo ti uberá energiu a dobrú náladu. Tento týždeň je ideálny na nový začiatok a hviezdy sú ti naklonené. Dávaj si však pozor na to, komu dôveruješ, aby niekto nevyužil tvoju nepozornosť. Pozor aj na zdravotné komplikácie, ktoré sú odpoveďou na tvoj stres.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.