Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Anjelská predpoveď – podľa anjelov bude tvoj týždeň od 16.11. do 22.11. 2020 vyzerať presne takto!

Tento týždeň by ste si mali dať pozor na opuchy a zavodnenie. Nie je to príjemné, sťaží vám to dni. Aj preto sa snažte tento problém čo najskôr vyriešiť. Máte overené metódy? Skvelé, nastal čas ich použiť. Ak nie, pokojne si pýtajte radu od lekára. Dbajte tiež na to, aby ste neprepínali svoje sily, akceptujte vlastné hranice. Je dôležité cítiť sa vo svojom tele dobre – aj preto je dôležitá dobrá životospráva.

V práci to nebude práve ružový týždeň. Vystriedať sa môžu rôzne nešťastia, nehody – jazdite opatrne, doprajte si kvalitný spánok aj stravu. V práci tiež budete čeliť pocitom stagnácie, kvôli ktorým možno budete pomýšľať na výpoveď. Skôr než k tomuto drastickému kroku prejdete, doprajte si dostatok času na premýšľanie.

Možno sa vám len krátkodobo nakopila práca a za mesiac bude všetko v poriadku. Poriadne si premyslite pozitíva i negatíva, ktoré by výpoveď znamenala. Racionálne uvažovanie nás vie zachrániť pred nejedným nesprávnym a zbrklým krokom.

Ak patríte k tým, ktorí akosi nemajú šťastie v láske, tento týždeň vám to neuľahčí. Môžete čeliť odmietnutiu a neopätovanej láske. Aj keď sa vám táto situácia javí teraz ako bezvýchodisková, snažte sa myslieť pozitívne. Uvedomte si, že byť vo vzťahu bez potrebnej rovnováhy by vám prinieslo viac nešťastia ako lásky. Oplatí sa počkať na niekoho, kto bude vami očarený rovnako ako vy ním. Venujte sa v tomto období obzvlášť sebe a neutápajte sa v žiali.

Láska voči sebe: Sebaláska môže mať rôzne prejavy. Tak ako vo vzťahu k iným sa láska dáva cez starostlivosť, blízkosť, oporu – rovnako môžete a mali by ste pristupovať aj k sebe. Vašou úlohou pre tento týždeň je uvariť si dobré jedlo. Vychutnajte si ho, je od vás pre vás.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy