Pexels/Rachel Claire

Prvý decembrový týždeň máme pred sebou. Mala by si sa naladiť na príchod najkrajších sviatkov roka, postupne začať s pečením, upratovaním a vianočným dekorovaním.

Ak sa chceš dozvedieť, čo všetko ťa ešte počas tohto týždňa čaká, pusti sa do čítania horoskopu.

Baran

Nebudeš sa môcť vyhnúť pracovným povinnostiam. Tento týždeň ich bude najviac, preto by si sa do nich mala pustiť s obrovským nasadením už od pondelka, aby si všetky stihla úspešne dokončiť. V priebehu týždňa ťa z inej oblasti nič náročné nečaká, preto sa môžeš plne sústrediť len na prácu a svoje výsledky.

Býk

Mala by si si nájsť nejaké nové hobby. Máš rada svoj život, no niekedy si myslíš, že je veľmi monotónny. Začni sa učiť niečo, čo si vždy chcela vedieť, tento týždeň je na to ideálny. Vďaka tomu budeš mať zo seba dobrý pocit a konečne sa nebudeš nudiť. Rodina či priateľ sa do toho môže pustiť s tebou.

Blíženci

Celý týždeň by si mala obetovať nákupu vianočných darčekov. Neváhaj využiť online obchody a všetko potrebné čo najskôr kúp, inak to budeš toľko odkladať, až bude neskoro. V práci ťa nič náročné nečaká, budeš mať teda dostatok času na všetko a ešte si aj poriadne oddýchneš.

Rak

Tento týždeň sa ti bude v práci dariť. Nikto ťa nevytočí a nebudeš mať toho veľa, preto sa do nej každý deň budeš tešiť. V strede týždňa ťa možno priateľ vytiahne von, pretože by ste mali ísť na rande. Môžete sa poprechádzať po meste (vo vašom okrese) a kúpiť si niečo teplé do ruky na zahriatie. Vďaka tomu sa počas týždňa budeš cítiť milovaná. Ak by vám počasie neprialo, vytvorte si dokonalú atmosféru aj doma, vytiahnite karty či iné spoločenské hry alebo si zmerajte sily na playku.

Lev

Mala by si sa poriadne pripraviť na Vianoce. Postupne si všetko upratuj, nech toho naraz nemáš veľa. Popritom sa môžeš pustiť aj do pečenia medovníkov, lebo ako sa poznáš, neskôr nebudeš stíhať. Keď si všetko porobíš v predstihu, budeš sa cítiť oveľa lepšie.

Panna

Tento týždeň ťa čakajú samé zaujímavé stretnutia. Aj keď by si mala stretávanie obmedziť, týmto náhodným nezabrániš. Poteší ťa vidieť známe tváre, s ktorými si sa v minulosti kamarátila. V pracovnej oblasti sa ti bude dariť, no daj si pozor na hádku, ktorá sa môže objaviť koncom týždňa. Nebude príjemná, môže ťa natoľko vytočiť, že ti spôsobí silné bolesť hlavy.

Váhy

Celý týždeň budeš mať ideálne podmienky na to, aby si sa pustila do životných zmien, o ktorých uvažuješ už dlhšie. Nemala by si sa báť, pretože akurát teraz máš najväčšiu pravdepodobnosť, že sa ti všetko podarí a nič nepokazíš. Či už sa tieto zmeny budú týkať školy, práce, rodiny, vzťahu alebo priateľstva, vydaria sa ti.

Škorpión

Tento týždeň by si si mala zlepšiť svoje organizačné schopnosti. Kvôli nim ti v minulosti nevyšlo niekoľko plánov, ktoré si chcela uskutočniť. Zameraj sa na to, aby si to teraz naplánovala bez chyby a budeš so sebou spokojná. Vďaka tomu sa nič nepokazí, úlohy odovzdáš načas a v práci ťa nadriadený aj pochváli (možno budú vianočné prémie).

Strelec

Začiatok týždňa nebudeš mať najlepší, pretože nebudeš stíhať. Všetko sa vylepší až v jeho priebehu, pretože ťa poteší jedna správa, vďaka ktorej budeš mať nádej na lepšie zamestnanie. Nemala by si dlho váhať, hoci je zmena práce pred Vianocami riskantná, už sa táto ponuka nemusí opakovať. Vrhni sa do toho.

Kozorožec

Zažiješ jeden z najhorších týždňov. Aj keď by mali byť všetci milí a láskaví, už od pondelka ťa bude každý vytáčať a hnevať. Kvôli tomu môžeš pokaziť niektoré úlohy, ktoré dostaneš. Napriek tomu by si nemala vešať hlavu a byť z toho smutná, pretože cez víkend sa môže všetko zmeniť.

Vodnár

Tento týždeň budeš mať povinností nad hlavu, no všetky úspešne zvládneš. Pokiaľ nie, nemohla by si sa venovať priateľovi, ktorý teraz potrebuje tvoju podporu. Celý týždeň pri ňom stoj, inak sa naštrbí váš vzťah. Ani jeden z vás to nechce, buď preto silná a nájdi v sebe odhodlanie na to, aby si mu vo všetkom pomohla. Prospeje to aj tebe, neboj sa.

Ryby

Pokiaľ sa budeš zameriavať len na to zlé, porastie to. Počas tohto týždňa sa zameraj na svoje dobré vlastnosti a všetkým ukáž, čo zvládneš. Mala by si „vstať z popola“ a ukázať ostatným, že si silná a vieš si vyhrnúť rukávy. Ak to dokážeš, partner aj rodičia budú na teba pyšní a patrične ťa na konci týždňa odmenia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy