Pokušenie niečo urobiť alebo niečo povedať máme raz za čas všetci. Pokušenie môže byť dobré, ale tiež zlé. Keď máme pokušenie niekomu pomôcť alebo naopak, keď máme pokušenie niekomu niečo urobiť napriek. Určite vieš, čo tým myslím. 

Podľa astrológie bude tento týždeň nesmierne dôležitý, pretože každé jedno znamenie (a to znamená teda, že každý jeden z nás) bude v pokušení. Ak chceš vedieť, aké pokušenie ťa čaká tento týždeň, pusť sa do čítania tohto článku. 

Baran

Tento týždeň sa budeš chcieť vykašľať na cvičenie a zdravý jedálniček. Musíš zostať silná!

Býk

Budeš v pokušení zrušiť všetky svoje plány na poobedia a dopriať si poriadny oddych. Pretože si veľmi unavená.

Blíženci

Začne ti znova chýbať tvoj bývalý priateľ. Budeš v pokušení opäť mu napísať ako veľmi ťa mrzí, že už nie ste spolu. Ale naozaj to nerob!

Rak

Budeš v pokušení nedokončiť svoju prácu a nechať si ju na zajtra. Prokrastinácia ale nie je dobrá vec, to určite vieš aj ty sama.

Lev

Budeš chcieť urobiť prvý krok s tým mužom, s ktorým sa poznáš už dlhšie, ale on sa stále k ničomu nemá. Dobre si rozmysli, či to urobíš.

Panna

Keďže v tvojom súkromnom aj v pracovnom živote teraz nastalo veľa zmien, budeš v pokušení zostať celý jeden deň doma a nič nerobiť.

Váhy

Budeš v pokušení zavolať niekoho a urobiť si párty v strede týždňa. No mysli pri tom aj na susedov a počkaj aspoň na víkend.

Strelec

Na párty si budeš chcieť dopriať viac drinkov, ako znesieš a budeš v pokušení opiť sa. Naozaj ti to trápenie na druhý deň stojí za to?

Škorpión

Celý týždeň a každé ráno budeš v pokušení odkladať budík, keď bude zvoniť. Lenže počas dlhšieho rána aj viac stihneš. Mysli na to.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com

Kozorožec

Budeš v pokušení neustále argumentovať na porade v práci. Občas je však dobré šéfovi neprotirečiť, no ak vieš, že to stojí za to, pusť sa do toho.

Vodnár

Budeš v pokušení vzdať sa svojich cieľov, lebo budeš unavená. No ver mi, že keď to chceš vzdať, si blízko cieľa. Nevzdávaj sa teraz.

Ryby

Budeš v pokušení písať každému dlhé správy do duše. Dobre si však premysli, komu také správy pošleš. Nie každého potešia.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.