Nie každý, kto je vo vzťahu svojho partnera miluje a nie každý, kto v ňom nie je nikoho nemiluje. Láska robí s ľuďmi divy. Mení nás, ovplyvňuje a v neposlednom rade učí, ako uprednostniť inú osobu pred svojou vlastnou. Žena, ktorá je zamilovaná sa nepochybne správa inak. Podľa týchto 7 bodov zistíš, že v jej srdci nie je prázdne miesto.

1. Vždy si nájde čas

Nezáleží na tom, ako veľmi je vyťažená. Ak niekoho miluje, dokáže dať všetko bokom len preto, aby mohla byť s ním. Snaží sa všetko zariadiť tak, len aby jej vyšiel čas, ktorý venuje človeku, ktorého miluje.

2. Nemá problém povedať prepáč

To, že ťa žena miluje spoznáš aj podľa toho, že sa nebude zbytočne hádať. Veľa z nás si totižto aj po uvedomení svojej chyby snaží zachovať tvár a zatĺkať. V tomto prípade to je však o niečom inom. Táto žena nemá problém skloniť hlavu a priznať, kde urobila chybu, pretože jej ego je menej dôležité ako váš vzťah.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: instagram.com/maddiejeppsonphotography/

3. Robí kompromisy

Niekedy nás to stoji veľa námahy, aby sme sa prispôsobili. Hlavne vtedy, keď máme svoju pravdu a zaužívané zvyky. No pre lásku je človek ochotný zmeniť veľa vecí. Robiť kompromisy bude žena, ktorej na tebe veľmi záleží.

4. Nedokáže ignorovať

Zakaždým, keď jej od neho zabliká správa na telefóne, srdce jej na chvíľu zaplesá. Už len jeho meno na jej obrazovke v nej b´vzbudzuje príjemné pocity. Nedokáže na neho celý deň kašlať, venuje sa mu a snaží sa, aby s ním bola v kontakte. Rozhovory s ňou sú produktívne a zaujímavé.

5. Chce mať fyzický kontakt

Žena, ktorá svojho muža miluje bude vyhľadávať fyzický kontakt. Či už hovoríme o držaní za ruky, objímaní sa, bozkávaní alebo milovaní. Nebude chladná, ba práve naopak. Bude sa ho snažiť dotýkať, čo najviac, pretože on je to, po čom túži.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: instagram.com/maddiejeppsonphotography/

6. Vidí ostatných ale vždy si zvolí jeho

Tam vonku existuje veľa mužov, ktorý vyzerajú lepšie ako on. Zarábajú lepšie, majú lepšie zázemie, lepšiu prácu a iné. To všetko ona vie, no aj napriek tomu si vždy vyberie jeho. Pretože je to muž, ktorý si získal srdce tým, aký je. Ako sa ku nej správa. Táto žena veľmi dobre vie, aký poklad sa v jej mužovi skrýva a nevymenila by ho za nič na svete.

 

7. Hľadí na neho s obdivom, aj keď si je vedomá jeho chýb

Svojho muža nie len obdivuje, ale aj rešpektuje všetky jeho nedostatky. Dobre vie, že nikto nie je dokonalý a jeho chyby ho robia tým, kým je. No aj napriek ním, by pre neho urobila všetko na svete.

P.S. Ak si svoju partnerku našiel v týchto 7 bodoch, tak sa jej nepúšťaj. Je to žena, ktorá pri tebe bude stáť v dobrom aj v zlom a bude ťa milovať, nech sa deje čokoľvek.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.