Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Láska, vzťahy a milostný život. Veci, ktoré nám prídu do života a ich tajomstvá odhaľujeme vlastnými skúsenosťami. I keď, čo sa týka intímnych záležitostí, stále je niečo, čo nás môže v tejto oblasti prekvapiť, aj keď to už považujeme za bežnú súčasť našich vzťahov. Či si aktívna alebo nie, tieto zaujímavosti stoja za prečítanie.

Bolí ťa hlava? To nie je výhovorka

Mnoho žien túto vetu opakuje svojim partnerom, ak na to majú chuť vo chvíli, kedy ony nie. Lenže na bolesť hlavy by si sa viac sťažovať nemala, najmä, ak si toto prečíta aj tvoj chlap. Po styku sa totiž, ako po každej fyzickej aktivite, do tela uvoľňujú hormóny šťastia. A tie sú na bolesť hlavy ideálnym liekom.

Ženy na to musia dozrieť

Kým muži sú na vrchole svojej se*uality okolo 30. roku svojho života, u žien je to podstatne neskôr. Dokonca sa hovorí o čísle 50. Nuž, aj staršie ženy si to chcú poriadne užiť.

Milenec na baterky za trest?

Rôzne pomôcky v posteli sú tu na to, aby nám radovánky ozvláštnili a občas nám v niečom aj pomohli. Ak žena nemá muža, tak má aspoň svojho kamaráta v šuplíku. Vieš však o tom, že kedysi to nebol iba nástroj potešenia? V stredoveku sa používal na to, aby sa ním „potrestali“ (podľa nich) zlé a neposlušné ženy.

Je malý? Môže iné prerásť!

Aj s malým šašom sa dá zahrať veľké divadlo, no nie? Tvoj partner však nemusí zúfať, ak nemá dĺžku, ktorá by ho uspokojila. Niekedy sa postavený dostane aj do väčších rozmerov v porovnaní s tým, ktorý je sám o sebe väčší aj bez vzrušenia.

Zaujímavé je aj to, že väčšina chlapov je s ich veľkosťou nespokojná, aj keď to ich partnerky vôbec nezaujíma.

Horká biela tekutina ako zdroj bielkovín

Vieš si predstaviť, že by toto bolo zdrojom tvojej krásy? Sp*rmie obsahujú bielkoviny, ktoré majú nie len hydratačné, ale dokonca aj protivráskové účinky tak, ako nejaké krémy. Takže, nabudúce si dobre premysli, čo s tým urobíš…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.