Twiiinsky a Ibara
Instagram/olyakhomichmakeup/tvmarkizaofficial

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Daniela a Veronika Nízlové patria k jedným z najzvučnejších mien v našom šoubiznise. Okrem ich hudby sa stále viac a viac hovorí aj o ich dcérkach či vzťahoch. Twiinsky teraz v rozhovore pre TV Markíza celkom dosť prekvapili. S týmto už dávno skončili.

Daniela a Veronika Nízlové sú slovenské speváčky, ktoré tvoria hudbu pre najmenších, ale aj starších poslucháčov. Obe sú už aj maminy a spoločne vychovávajú svoje dcérky – Lindu a Neu.

Twiinsky zostali single mamičkami

Lindu porodila Daniela, ktorá tvorila pár s futbalistom Stanislavom Lobotkom. Ich vzťah sa však aj napriek rodičovstvu rozpadol a Twiinska tak zostala sama. Nedávno si jej srdce získal študent medicíny a herec Victor Ibara, s ktorým dokonca otehotnela. Aj tento vzťah sa jej však rozpadol a krátko potom Dada prišla aj o svoje bábätko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Svoju sestru napodobnila aj Veronika, ktorá priviedla na svet dcérku Neu. Jej ocinom je exotický mladík – Matúš Kolárovský. Táto dvojica zamilovaná nikdy nebola a obaja sú podľa ich slov len dobrými rodičmi. Obe Twiinsky sú tak single mamičky a spoločne sa teraz vybrali aj do spoločnosti.

S čím už navždy skončili?

Práve na párty ich vyspovedala aj redaktorka TV Markíza, ktorej prezradil aj to s čím už navždy skončili. To sa rozhodli prezradiť práve po otázke, čo by si na seba už nikdy neobliekli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Mini už určite nie, to už dvadsať sme mali. My už sme presedlali na midi, pri ktorom aj zostaneme. Neplánujem schudnúť desať kilo, takže mini a kraťasy rifľové určite nie. V našom šatníku toto už nenádejate,“ prekvapili.

Twiinsky už sú teda vzorné mamičky a aj keď ich postavy vôbec nie sú zlé, na mini šaty už nemajú odvahu. Prekvapilo ťa to?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News