Lobotka a Nízlová
Instagram/stanleylobotka37, Instagram/danielatwiins

Expartner Twiinsky Daniely Nízlovej a otec Lindy, Stanislav Lobotka, sa prvýkrát ukázal v spoločnosti s novou frajerkou. Fotky môžeš vidieť aj na Facebooku fanúšikovskej futbalovej stránky.

Iba nedávno sa rozšírila správa o tom, že futbalista si za Danielu Nízlovú stihol nájsť náhradu. Rozišli sa pred viac ako rokom. Povrávalo sa vtedy, že dôvodom rozchodu malo byť, že po pôrode pár kíl pribrala a pre futbalistu už nebola natoľko príťažlivá. Údajne v tom ale mala byť aj iná žena.

Nízlová a Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

Tohtoročné Vianoce slovenský futbalista strávi s modelkou Kristínou Šulovou, ktorá v roku 2016 získala titul 2. vicemiss v súťaži Miss Universe SR. Dvojica svoj vzťah tajila, až kým ich spolu pred niekoľkými dňami neprichytil Nový čas, o čom sme ti písali aj my. Dokonca sa už vo vzťahu stihli posunúť a údajne už spolu aj bývajú.

Lobotka a Šulová
zdroj: Instagram/stanleylobotka37, Facebook/Gabriela Mendel Photo

Lobotka s novou frajerkou v spoločnosti

Pred Vianocami robí väčšina spoločností vianočné večierky. Rovnako to bolo aj v prípade futbalového tímu SSC Neapol, kde hrá aj Stanislav Lobotka. Na posedení sa stretlo celé mužstvo a realizačný tím.

Futbalové hviezdy Neapola prišli v sprievode svojich polovičiek. Nechýbal ani slovenský športovec s novou priateľkou, s ktorou sa prvýkrát oficiálne ukázal v spoločnosti. Zaznamenali to talianske fanúšikovské stránky na Facebooku.

Čo povieš, hodia sa k sebe?

Lobotka a Šulová
zdroj: Facebook/Peppe SSC

Zdroj: Facebook/Peppe SSC

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News