Lobotka a Nízlová

Zdá sa, že svoj nový vzťah už neskryje! Stanislav Lobotka, ktorý sa minulý rok dramaticky rozišiel so speváčkou Danielou Nízlovou, s ktorou má aj dcérku menom Linda, je opäť zamilovaný. Nový čas ho prichytil so slovenskou kráskou, ktorá v minulosti zabodovala na súťaži Miss Universe.

Po viac ako roku je v ich životoch všetko inak. 28-ročný slovenský futbalista tvoril pár s Danielou Nízlovou. Len krátko po tom, čo svoju lásku potvrdili, oznámili, že z nich bude rodina. Dcérka ich vzťah však nezachránila a po tvrdých slovách Lobotku sa Twiinska spolu s dcérkou vrátila späť na Slovensko.

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

Lobotka ako vzorný otec?

Aj keď bolo po rozchode medzi nimi dusno, čas všetko napravil a obaja myslia hlavne na to, aby bola šťastná ich dcérka. Preto sa rozhodli spolu vychádzať ako priatelia. Daniela dokonca nedávno strávila v jeho trenčianskom domove aj noc. „Keď je Stano v Trenčíne, tak sa tam aj s malou zdržiavame, aby s ňou mohol byť,“ priznala.

Keď je Stanislav na Slovensku, chce totiž s Lindou tráviť čas. Vyzerá to však tak, že o malú sa stará už spoločne so svojou novou partnerkou. Nový čas ho totiž prichytil pri tom, ako zo svojho bytu odchádza s Kristínou Šulovou, ktorá v roku 2016 získala titul 2. vicemiss na súťaži Miss Universe.

Tá mala jeho dcéru v náručí a spolu s futbalistom ju usadili do auta. Stano si sadol za volant a krásna brunetka sa s ním pri odchode rozlúčila vášnivým bozkom. Táto žena tak zrejme zaujala miesto po jeho boku.

Kristína Šulová
zdroj: Facebook/Miss Universe Slovakia

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News