Nízlová a Lobotka

Že by sa po roku ich vzťah opäť zmenil? V takomto čase pred minulými Vianocami priznala Nízlová, že jej vzťah so známym slovenským futbalistom, stroskotal. Speváčka Daniela a Stanislav Lobotka tvorili pár pomerne krátko, keď oznámili, že z nich budú rodičia, no dcérka ich lásku nezachránila. Podľa informácií Nového času, sú si zrejme opäť blízki.

36-ročná Daniela a 28-ročný Stanislav potvrdili verejne svoj vzťah v roku 2019. Začiatkom roka 2020 už bola na svete aj ich dcérka, ktorá dostala meno Linda. Rodinka spoločne žila v Taliansku kvôli jeho práci a ich život vyzeral idylicky. Preto všetkých šokovalo, keď Lobotka svoju priateľku aj s dcérkou „vyhnal“ z domu.

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

Nízlová to zvládla aj bez muža

Šokujúcou správou mal byť aj dôvod ich rozchodu. Údajne v tom bola iná žena a Stanislav sa tiež škaredo vyjadril na adresu Danielinej postavy po pôrode. Speváčka sa vrátila žiť na Slovensko, kde už má spolu so sestrou svoj nový dom, v ktorom žijú aj s dcérkami. Zatiaľ čo Veronika už viac neskrýva, že Matúš Kolárovský o svoju dcérku Neu nejaví taký záujem, ako by všetci čakali, Daniela je na tom o čosi lepšie.

Po tom, čo opadol smútok aj hnev, si obaja uvedomujú, že je pre nich dôležité byť tu pre Lindu. „Keď je Stano v Trenčíne, tak sa tam aj s malou zdržiavame, aby s ňou mohol byť,“ priznala speváčka to, že sa s bývalým stretávajú.

Twiinska Nízlová
zdroj: Instagram/danielatwiins

Zdá sa však, že to nie sú len chvíľkové návštevy. „Je to pravda. Stano má pár dní voľno, a tak chce byť s dcérkou,“ potvrdila, že u bývalého v trenčianskom byte strávila dokonca aj noc. Ktovie, či ich takéto spoločné chvíľky opäť nespoja alebo to medzi nimi ostane v priateľskom rodičovskom duchu.

Zdroj: čas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News