Instagram/danielatwiins

Jej slová zobrali až príliš vážne! Speváčka, influencerka a mamička v jednom, Daniela Nízlová, si pobalila pred Vianocami kufre a po stroskotanom vzťahu s futbalistom Stanislavom Lobotkom, sa vrátila na Slovensko. Spolu s dcérkou Lindou, sestrou Veronikou a aj jej dcérkou Neou, žijú momentálne vo svojom rodičovskom dome. Aj keby sa ešte niekedy chcela vrátiť do slnečného Talianska, ako informuje Nový čas, už by tam zrejme nebola vítaná.

Život 35-ročnej Twiinsky zmenil smer po tom, čo v novembri minulého roka vyšlo najavo, že sa s mladším partnerom nečakane rozišli. Pre Danielu to boli ťažké chvíle, počas ktorých sa nechcela najprv k ničomu vyjadrovať. Nečudo, keďže sa hovorilo o tom, že Stano jej dal „kopačky“ kvôli inej žene či tomu, že sa mu nepáčili jej popôrodné kilá navyše. Takéto slová by nepotešili žiadnu ženu a už vôbec nie matku.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Po šokujúcom rozchode sa aj s malou vrátila do rodičovského domu, kde nie len jej, ale aj Veronike pomáhajú mama a otec. Aj keď možno jej bývalý život v Taliansku vyzeral ako luxusný sen, rozhodne to tak nebolo. Nedávno sa rozhovorila o tom, že tam zažívala ťažké chvíle najmä počas karantény a kvôli mnohým obmedzeniam.

I keď je Neapol, kde s partnerom žili, krásne mesto, má rovnako ako aj iné, svoje temnejšie stránky. V dome, kde žili mali mať problémy s elektrikou, plesňou a po uliciach behali potkany. Tieto slová sa dostali až za naše hranice a na fanúšikovskej stránke futbalového klubu, kde Lobotka pôsobí, sa na jej adresu spustila lavína hnevu, informuje cas.sk.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News