Instagram/danielatwiins

Nový rok im priniesol veľké životné zmeny. Sestry Daniela a Veronika Nízlové sa vrátili do rodného domu spolu s dcérkami a ich život sa za posledné mesiace poriadne otočil. Kým Veronika vopred vedela, že na dcérku ostane sama, Daniela sa s bývalým partnerom rozišla nečakane. Tak sa však zdá, že stratu krásnej speváčky bude ešte ľutovať.

35-ročná Twiinska sa koncom roka pobalila a zo slnečného Talianska vrátila späť na Slovensko spolu s dcérkou Lindou. Po dvoch rokoch vzťahu i napriek spoločnej dcérke, jej to s mladším futbalistom, Stanom Lobotkom, nevyšlo. Podľa informácií za rozchod mohol práve on.

Nie len, že sa hovorí o tom, že má boku novú ženu, ale svojej expartnerke adresoval aj nepekné slová na jej výzor.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Odišla som do cudzej krajiny, vzdala som sa kariéry, na mojich pleciach boli sťahovania zo Španielska do Talianska či v rámci Talianska, pretože v prvom domove sme bojovali s plesňami. Vždy nám pomáhali moji rodičia, lebo sťahovania sú náročné, je to nekončiaci sa príbeh množstva vecí. Stanka sme sa snažili vždy odbremeniť od akýchkoľvek záťaží, aby sa mohol plne sústrediť na svoju kariéru,“ vyjadrila sa Daniela po tom, čo priznala, že rozchod znáša ťažko nie len ona, ale aj jej rodina.

Futbalista ju mal údajne nechať aj kvôli vzhľadu: „Stano jej v septembri povedal, že po dvoch rokoch vzťahu necíti to, čo na začiatku a aj vzhľadom na to, že po pôrode pribrala,“ uviedol blízky zdroj rodiny.

Mnohí fanúšikovia ho za tento dôvod odsudzujú a tak sa zdá, že to bude ešte ľutovať. Daniela sa totiž pustila do niekoľkých zmien.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News