Lobotka a Twiinska s Lindou
Instagram/danielatwiins, Instagram/stanleylobotka37

Expartner Daniely Nízlovej, futbalista Stanislav Lobotka, už vraj stihol svoj vzťah s novou priateľkou posunúť na vyššiu úroveň. Nemenovaný zdroj blízky športovcovi to potvrdil Novému času.

Len minulý týždeň bol pristihnutý v Trenčíne s Twiinskou. Údajne spolu mali stráviť aj noc. Fanúšikom lásky medzi Danielou Nízlovou a Stanom Lobotkom zaplesalo srdce, pretože im svitla nádej, že sa k sebe vracajú.

Nízlová a Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

Potom ho však Nový čas pristihol s novou frajerkou, misskou Kristínou Šulovou, s ktorou už vraj stihol posunúť vzťah na vyšší level.

Lobotka je opäť zamilovaný

Podľa informácií Nového času, má 28-ročný futbalista s rovnako starou misskou randiť iba niekoľko týždňov, no už spolu vraj bývajú. Dokonca mal 2. vicemiss Miss Universe z roku 2016 už zoznámiť s 2-ročnou dcérkou Lindou, ktorú mu porodila práve Daniela Nízlová.

„Keď je Stano v Trenčíne, tak sa tam aj s malou zdržiavame, aby s ňou mohol byť,“ povedala iba nedávno Twiinska pre Nový čas. Nedoplnila vtedy však, že Lobotka sa o dcérku stará spoločne s novou frajerkou.

Čo povieš, hodia sa Stano a Kristína k sebe?

Lobotka a Šulová
zdroj: Instagram/stanleylobotka37, Facebook/Gabriela Mendel Photo

Zdroj blízky futbalistovi ešte k tomu tvrdí, že už spolu aj žijú. „Kristína študuje v Neapole, a tak so Stanom bývajú spolu v jeho vile,“ prezradil. Stanislav ale Novému času odkázal, že sa k svojmu súkromiu nechce vyjadrovať.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News