Daniela a Veronika Nízlové (Twiins) si počas karantény rozhodne chýbali. Situáciu im veľmi komplikovali uzavreté hranice. Daniela žije v Taliansku so svojím partnerom, známym futbalistom, Stanislavom Lobotkom a ich malou dcérou Lindou. O pár mesiacov sa však stretli s celou rodinou a vyrazili si na výlet. O všetkom informovala Daniela Nízlová na svojom instagramovom profile.

Daniela sa momentálne stará o svoju čerstvo založenú rodinu. Hoci svojej malej Linde venuje množstvo času, stále ju čímsi prekvapuje.

„Náš chameleón, na každej fotke je iná. Nechápem, po kom je taká fotogenická,“ napísala mama Daniela.

Napriek tejto malej ratolesti jej chýba dvojička Veronika a rovnako rodičia. Preto sa nevedela dočkať, kedy ich v Taliansku konečne navštívia. Napokon prišlo aj na ich vysnívaný Family time a spoločne preskúmali historické Pompeje.

„Zážitok na celý život, nikdy by mi nenapadlo, keď nám pán učiteľ Laco, vďaka ktorému som zbožňovala dejepis, hovoril učivo o Pompejach, že tu raz budem žiť,“ uviedla Daniela.

Súčasťou výletu musel byť aj sprievodca, ktorý im poskytol veľmi zaujímavé a ťažké informácie. Hoci tento výlet nebol najľahší, mama malej Lindy uviedla, že to zvládla na jednotku s hviezdičkou.

Rovnako bola nadšená aj Veronika Nízlová. Hoci sa Pompeje často preberali na školskom dejepise, tiež jej nenapadlo, že sa tu raz ocitne. Čo viac si želať? Majú do zbierky ďalšie spomienky a rodina je konečne pokope.

View this post on Instagram

Vcera zazitok na cely zivot, nikdy by mi nenapadlo, ked nam pan ucitel Laco, vdaka ktoremu som zboznovala dejepis, hovoril ucivo o Pompejach, ze tu raz budem zit🙏🏻 Mali sme sprievodcu, archeologa, ktory sa narodil v mestecku Pompei a pracoval tu aj na vyskumoch a vykopavkach… Vyrozpraval nam celu historiu, ze Pompeje vznikli cca v 6-7.st.pred Kr., bolo to obchodne mesto plne remeselnikov, ktore uz pred 2000rokmi malo hotel s kupelami, restauracie a obchody, nadherne vybudovane domy, podlahy z mozaiky a fresky namalovane na stenach😊 Ked buchla sopka, vela ludi bolo v tom, ze ako vo filme mesto zaliala lava. Nie je to tak, sopecny popol a zerave kamene mali 300stupnov a valili sa na mesto rychlostou vyse 100km/h! 20tisic obyvatelov sa udusilo a na mesto sadlo 6-7m sopecneho prachu😢 Inak Lindu musim pochvalit, prvy a takyto narocny vylet zvladla na 1*

A post shared by DanielaNizlova (@danielatwiins) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.