Daddy Yankee

Podľa príspevku na Instagrame sa známy spevák rozhodol pre pomerne radikálny krok. Podobne ako slovenská herečka Mária Bartalos skončil s kariérou a priznal, že sa rozhodol žiť pre Boha.

Tento rok doslova šokovalo prehlásenie obľúbenej herečky Márie Bartalos. Tá sa rozhodla zahodiť svoju rozbehnutú kariéru a stala sa motivátorkou k životu s Bohom. Mária pravidelne navštevuje kresťanské spoločenstvo Milosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos)

Momentálne tehotnú bývalú herečku sa rozhodli nasledovať aj ďalší Slováci. Rovnakému spoločenstvu sa venuje speváčka Viera Berkyová, influencerka Andy Štěchová či bývalý športovec Erik Čikoš.

Známy spevák sa rozhodol pre podobný krok ako Bartalos

Ako je teraz z Instagramu jasné, veľmi podobný krok sa rozhodol spraviť aj známy spevák. Rodený Portoričan Daddy Yankee sa preslávil hlavne vďaka hitom Gasolina, Con Calma a mnoho ďalších. Jeho hlas môžeš poznať aj z hitu Despacito.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Daddy Yankee (@daddyyankee)

Práve on sa teraz rozhodol ukončiť svoju pomerne dobre rozbehnutú spevácku kariéru. Do „dôchodku“ sa pritom vybral vo veku 46 rokov. Svoj život ide podobne ako Bartalos odovzdať Bohu.

„Tento deň je pre mňa najdôležitejší deň v mojom živote. Dnes večer spoznávam a nehanbím sa povedať celému svetu, že Kristus žije vo mne a že budem žiť pre neho. Toto je koniec jednej kapitoly a začiatok úplne novej,“ napísal.

Fanúšikov sa zároveň opýtal, načo je dobré človeku získať celý život, ak stratí život? Priložil aj otázku, koľko môže človek zaplatiť za svoj život?

Jeho slová si vyslúžiili už vyše dva milióny srdiečok a nejeden fanúšik zostal bezpochyby v šoku. Tak čo, prekvapil tento krok aj teba?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News