unsplash.com

Baran

Úplne sa uzavrie do seba a nechce sa o svojich problémoch s nikým baviť, až pokým to nie je nevyhnutné. Keď sa baran zaľúbi, chce, aby si poznala všetky aj malé detaily v jeho živote. Presne to isté očakáva od teba a tak mu musíš povedať o každej jednej myšlienke, ktorá sa ti preháňa hlavou. Ver mi, že ak máš pri baranovi pocit, že niečo nie je v poriadku, tak sa nemýliš.

Býk

Pokúša sa vniesť do vzťahu šťastie a nezáleží mu na tom, čo kvôli nemu musí obetovať. Ak je veľmi nešťastný a hlboko zranený, neustále postuje dokonalé fotografie na svoj Instagram alebo si začne nanovo zariaďovať svoj byť, aby aj ten bol perfektný. Záleží mu na tom, čo si o ňom druhí ľudia myslia a tak chcú vyvolať dobrý dojem.

Blíženci

Stáva sa nepokojným a vo všetkom má strašný chaos. Je nevrlý na svojich priateľov, nervózny a bezdôvodne plače. Stáva sa nerozhodným a svoju nespokojnosť si dáva dokopy so všetkým, čo sa mu prihodí.

zdroj: unsplash.com

Rak

Pre ostatných môže byť až neznesiteľný, pretože o tom, čo sa  mu stalo rozpráva úplne každému – rodine, priateľom a sú naozaj agresívni. Chce totiž problém vyriešiť iba tým, že o ňom bude rozprávať a nie aby mu čelil či napravil chyby, ktoré spôsobil. Ľudia v znamení raka dokážu naozaj nezištne milovať, takže ak ich láska začína byť trpká, buď si istá, že sa niečo deje.

Lev

Je agresívny a správa sa pohŕdavo. Osoby v znamení leva sa správajú brutálne, pretože ich sebadôvera vychádza z ich vnútra a ak im niečo v živote nevychádza tak, ako má, cítia sa neisto a pokúšajú sa tento problém obísť.

Panna

Panny sú vášnivými milovníkmi prírody, no občas sú paranoidní. Ak sa potýkajú s problémom, ktorý nedokážu vyriešiť alebo sa im niečo vymkne spod kontroly, nesprávajú sa tak úplne normálne.

zdroj: unsplash.com

Váhy

Stanú sa veľkými workoholikmi a v práci dokážu stráviť nespočetné množstvo hodín. Ak sa v niečom cítia nepohodlne, nejako im na tom nezáleží a takpovediac sa priam obklopujú všetkým, čo im prináša nešťastie.

Škorpión

Zo všetkých znamení všetky situácie prežíva najintenzívnejšie a v podstate robí z komára somára. Ak je vo vzťahu naozaj nešťastný, nedokáže sa s tým dosť dlho vysporiadať. Všetky emócie dáva až prehnane najavo a nezáleží mu, čo tým spôsobí iným.

Strelec

Je pasívne agresívny, výbušný a na všetkých a všetko je nesmierne nahnevaný. Nedokáže udržať svoj ostrý jazyk na uzde, tak sa priprav na hlúpe vtipy či nelichotivé komentáre.

zdroj: unsplash.com

Kozorožec

Chce mať úplne všetko pod kontrolou. Svoje problémy sa snaží vyriešiť za akýchkoľvek okolností. Vzťah berie až príliš vážne a nie je nadšený, keď v ňom nemá isté zázemie.

Vodnár

Má obrovskú predstavivosť a neustále sníva. Vďaka tomu si vysníva aj nemožné a ešte viac sa snaží tieto svoje sny naplniť. Dokáže sa zo dňa na deň presťahovať do inej krajiny, začať podnikať alebo sa nebojí riskovať takmer všetko vo svojom živote. Na všetkom vytrvalo pracuje a snaží sa plniť svoje sny, no ak je vo vzťahu nešťastný, uzavrie sa do seba a nedokáže si na teba vymedziť ani len niekoľko hodín svojho vzácneho času.

Ryby

Osoby v znamení rýb chcú byť slobodné. Túžia vyskúšať všetko, čo im život ponúka a chcú spoznať každý kút sveta. Možno ti tvrdia, že ťa milujú, no ak by si mali svoje sny plniť bez teba, nič im v tom nebude brániť.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife