youtube.com/elanna pecherle/ Meghan Victoria

Leto sa pomaly začína a spolu s ním prichádzajú aj nové trendy do sveta líčidiel. Počas slnečných dní sa neboj uvoľniť svoju fantáziu a buď kreatívna. Môžeš staviť na niečo jednoduché, a predsa krásne, či zakomponovať letné farby a rozbehnúť to úplne vo veľkom! Toto sú summer make-up trendy 2020. 

V jednoduchosti je krása

Ak nemáš čas alebo chuť majstrovať hodiny pred zrkadlom, postačí ti tento make-up look, ktorý ti nezaberie viac ako 5 minút. Prečo sa tak veľmi hodí na leto? Hoci je veľmi jednoduchý, tvoja pleť bude extrémne rozžiarená, a práve to je na tom tak príťažlivé. Výhodou tohto looku je, že make-up artiska ukazuje, ako sa originálne nalíčiť a použila pri tom minimum make-upu. Tvoj celkový vzhľad bude pôsobiť prirodzenejšie, pokožka bude dýchať a bude aj krásna.

Tiene ako očná linka

Ak nie si ešte veľmi zručná čo sa týka farieb, neboj sa. Vďaka tomuto tipu sa môžeš naučiť niečo nové a nie je to ani také náročné. Očný tieň môžeš využiť ako klasickú linku a tvoj make-up look tak bude znova o niečo oživený. Pri aplikovaní farebného tieňa si môžeš pomôcť napríklad páskou, vďaka ktorej získaš vytúžený tvar. Vôbec to nie je namáhavé, veď presvedč sa o tom sama:

Experimenty s farbami

Ak si naozaj trúfaš a máš dostatočné množstvo času, potom by si mohla skúsiť aj tento zaujímavý make-up look. Vďaka tomuto videu sa sama presvedčíš, že kreativita nemá žiadne hranice a existuje množstvo spôsobov, ako využiť farebné kombinácie, ktoré sa ti veľmi páčia. Neboj sa experimentovať, aj keby ti to zo začiatku išlo ťažšie. Blíži sa leto, viac voľna a aspoň sa naučíš niečo nové.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty