Srí Lanka má svoju novú kráľovnú krásy. Škandál, ktorý jej vyhlasovanie sprevádzal však ešte zrejme žiadna krajina nezažila. 31- ročná Pushpika De Silva skončila po víťazstve v nemocnici po tom, čo ju napadla jej predchodkyňa. Nemohla zniesť, že viac nie je ona kráľovnou alebo mala inú favoritku?

Mnoho žien sníva o tom, ako ich meno vyhlasujú v súťaži krásy a následne im na hlavu dávajú prekrásnu korunu. To sa Pushpike v nedeľu aj splnilo, no len pár sekúnd po tom, čo sa tešila z víťazstva, stalo sa niečo nečakané. Bývalá kráľovná, ktorá jej korunu na hlavu položila, jej ju zrazu z hlavy začala trhať späť.

Caroline Jurie si vzala mikrofón a prehlásila, že víťazkou podľa pravidiel nemôže byť rozvedená žena a následne preto čerstvo vyhlásenej MISS dala korunku z hlavy dole. Ponížená Pushpika odišla z pódia, kde sa škodoradostne ostali tešiť iné súťažiace a z nečakaného „víťazstva“ ženy, ktorá skončila pôvodne druhá. Pre takúto krajinu je to naozaj nevídaný škandál, ktorý neostane bez následkov.

Organizátori súťaže sa Pushpike, ktorú museli ošetriť v nemocnici pre poranenie hlavy, ospravedlnili a vrátili jej korunku, pretože oficiálne rozvedená nie je, iba žije s manželom v odlúčení.

Pozri si, ako dráma na pódiu vyzerala

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.