Farma 15

Posledný týždeň bolo v šou Farma poriadne dusno a diváci sledovali hneď niekoľko drám a intríg. Ako ukazuje video na webe TV Markíza, jedna z mladých farmárok sa stratila v lese.

V šou Farma nie je núdza o drámu ani zábavu

Aj tento týždeň verejnosťou rezonovalo odstúpenie Adama z reality šou. Ten Farmu opustil kvôli intrigám a zdeptaniu zo strany súperov. Farmár priznal aj to, že výhru by doprial jedenej z mladých farmárok – Eme alebo Azre.

Statkom zase najviac otriasli návštevy z domova. Azda najviac prekvapil príchod Azrinho expriateľa. Aj keď sa pokúsil o krásne romantické gesto, nevyšlo mu to a farmárka si ešte ten večer užila s Denisom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Denis Čatlóš (@reckt___)

Na farmárov mal dopad aj týždeň čestnosti, počas ktorého mali nahlasovať svoje prehrešky. Kvôli tým bola Denisovi odobratá imunita a do duelu sa prekvapilo dostala dvojica Matúš a Niki.

Ako teraz ukazuje video na webe TV Markíza, jedna zo súťažiach sa počas návštevy hospodára stratila v lese. Mladá Ema dostala na starosti ovce a kozy, ktoré farmárom stále utekajú. Stalo sa tak aj počas jej služby, kedy sa zatúlali v lese.

Okrem oviec sa stratila aj farmárka Ema

Okrem nich sa však stratila aj samotná farmárka. Tá mala pritom obuté papuče a na sebe mala iba pyžamo. V jej hlase bolo počuť zúfalosť a ako priznala, bála sa, že dostane trest.

„Ja som musela ísť do lesa hľadať tie moje stretané ovce a dokonca som našla aj nejaké pole. Ja som bola na nejakom poli a iba som hovorila, že prosím, pomôžte mi, ja som sa stratila s tými ovcami,“ zasmiala sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Ako sama dodala, zachrániť sa jej pomohol Mirkin prenikavý hlas, ktorý sa rozhodla nasledovať. Podľa neho našla ostatných farmárov, ktorým sa, samozrejme, ihneď ospravedlnila. „No ja som sa skoro zabila inak,“ dodala k svojej obuvi.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News