Azra na Farme

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V šou Farma sa v poslednej epizóde odohralo stretnutie, ktoré asi nikto nečakal. Ako ukazuje TV Markíza, na statok totižto neprišiel nikto iný ako teraz už Azrin expriateľ. Portál Topky zaznamenal aj reakcie ostatných dievčat. Čo si myslia o Emilovi?

V šou Farma sa odohralo veľké stretnutie

Mladá Azra išla do šou Farma vo vzťahu. Pochopiteľne bolo tak obrovským prekvapením, keď sa opitá začala zbližovať s Denisom. Azra sa rozhodla na statku si užívať a jej priateľ jej tak venoval verejný rozchod.

V týchto dňoch prichádzajú na statok návštevy všetkým farmárom a práve Azra mala najväčšie obavy, že za ňou príde už expriateľ – Emil. Túto skutočnosť preberala aj so svojou terajšou známosťou. S Denisom sa dohodli, že ak naozaj príde práve on, pôjde sa prejsť a celý čas sa budú tváriť, že vypadol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Ako ukazuje video TV Markíza, na Farmu naozaj neprišiel nikto iný ako jej expriateľ. Ten sa pokúsil aj o krásne romantické gesto a svojej láske priniesol obrovskú kyticu. Azra však napriek slzám dojatia z jeho návštevy príliš nadšená nebola a objatie mu venovala až ako druhému.

Farmárky Azrin krok vôbec nepochopili

Ako informuje portál Topky, z Azrinho expriateľa zostali naopak unesené jej súperky. Viaceré nechápali, ako dokázala vymeniť Emila práve za Denisa, ktorý sa počas celej návštevy skrýval. Emila nazvali inteligentným, tichým, skromným či cukríkom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Podľa Mirky sa Denis na Emila nechytá povahou a ani výzorom.  To, že spravila Azra krok mimo, si mysleli aj Lucia či kamarátka Ema. Úprimne, ja nechápem, čo na Denisovi vidíš. Toto by pre teba neurobil,“ povedala jej na plné ústa.

Zdroj: TV Markíza, Topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News