Farma 15

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Víťazka reality šou Farma 15 svojim súperom sľubovala, že im daruje určitú čiastku peňazí. Portál Topky však zistil, že jeden z nich peniaze doposiaľ nedostal. Prečo?

Pár dní pred Vianocami 2023 sme sa dočkali finále reality šou Farma 15. Nečakane a o chlp vtedy vyhrala Lucia, čo bolo pre ňu obrovskou satisfakciou. Naraz jej celé pôsobenie na statku dávalo zmysel. Predtým sa totiž obviňovala a nebola spokojná so svojím správaním pred kamerami. Kvôli nepríjemným komentárom na sociálnych sieťach mala dokonca psychické problémy.

Výherkyňa šou Farma 15 sa s výhrou chcela podeliť

S Luciou vo finále súťažili aj Denis a Niki. Práve ona od divákov dostala najviac SMS hlasov, prečo sme si mysleli, že výhru má vo vrecku. Náhle ju však v poslednej disciplíne predbehla Lucia, ktorá z toho bola v absolútnom šoku.

Domov si tak odniesla vyše 83-tisíc eur. Ako však povedala vo viacerých rozhovoroch, určitú sumu plánovala dať aj súperom. Konkrétne to malo byť 10-tisíc.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„Pomôžem manželovi v biznise, pretože manžel sa fakt o nás stará a je celé dni preč. Všetko robí pre svoju rodinu. My máme veľký zmysel jeden pre druhého, že žijeme, pomáhame si … Peniažky pre rodinu, čo sa rovná našej dcére, čiže pre ňu a určite sa podelím aj s finalistami. A Emka. Emke som sľúbila, slovo dodržím. Na auto,“ povedala pred pár mesiacmi Lucia vo Farme X-tra.

Niki svojich 10-tisíc ešte nedostala

Už na konci januára nám Niki v exkluzívnom rozhovore prezradila, že od výherkyne šou Farma 15 zatiaľ spomínané peniaze nedostala. Vtedy však ešte verila, že jej ich Lucia dá.

„Myslím, že ich ešte ani ona sama nedostala, takže zatiaľ nie. A viem, že nepatrí medzi ľudí, ktorí by nedržali svoje slovo,“ povedala vtedy exkluzívne pre Odzadu.sk a prezradila aj to, aké má plány s týmito peniazmi.

Od finále však už uplynuli 3 mesiace a Niki ešte stále spomínaných 10-tisíc od Lucie nevidela„Denis a Ema dostali. Ja nie,“ prekvapila exfarmárka, o čom píšu Topky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐍 𝐈 𝐊 𝐈 (@zlorianka_official)

„Aj som oľutovala, ako som sa zastávala na sociálnych sieťach, že nie je taký zlý človek. Ale kto som ja, aby som súdila? Ono sa všetko dobro aj zlo človeku skôr či neskôr vráti,“ pokračovala Niki s tým, že dodnes si myslí, že šou Farma 15 mala vyhrať práve ona.

„Určite mala a každý, kto to pozeral vie, že to malo byť moje. Ale asi aj lepšie, že som nevyhrala, lebo by som sa naivne podelila so všetkými, ktorým som to sľúbila,“ zhodnotila ešte.

Zdroj: Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News