Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované

Známa exfarmárka v nemocnici: Zdravotné problémy jej spôsobili veľké trápenie

Šoubiznis & Hot News
známa exfarmárka

Účastníčka 13. série reality šou Farma prežíva náročné dni. Bojuje s veľkými bolesťami, ktoré ju priviedli až do nemocnice. O svojom zdravotnom stave známa exfarmárka Natália Lopašovská informovala na Instagrame, čo zachytil portál Topky.

Natáliu Lopašovskú si môžeš pamätať ako finalistku súťaže Miss Slovensko 2020 alebo ako súťažiacu Farmy 13. Na televíznom statku si padla do oka s Miroslavom Debnárom alias Mesutom, ktorému sa napokon reality šou podarilo vyhrať. Po návrate do skutočného života dvojici vydržal vzťah približne rok a pol, potom sa cesty zaľúbencov rozišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Lopašovská (@natalia.lopasovska)

Teraz po Natynom boku stojí iný muž, ktorý je jej posledné dni väčšou oporou ako kedykoľvek predtým. Aktuálne totiž kráska leží v nemocnici.

Z obyčajnej horúčky (ako som si myslela), zimnice, bolesti brucha a úplnej bezvládnosti, som skončila na pohotovosti. Mala som ísť skôr, pretože som svoje telo nechala parádne vytrápiť,“ ozvala sa Lopašovská prostredníctvom príbehu na Instagrame, ktorý zachytili Topky.

„Poležím si tu pár dní, aby som sa dala dokopy. Skončila som so zápalom obličiek a tie bolesti sú neskutočné,“ opísala svoje zdravotné problémy, ktoré jej ešte doma spôsobovali veľké ťažkosti. Ako priznala, sama dokonca nezvládala ani osobnú hygienu. Pri Naty bol ale, našťastie, práve priateľ, ktorý ju doslova nosil na rukách.

„Tento chlap je najúžasnejší. Dva dni som sa ani z postele nevedela postaviť. Mala som vysoké horúčky. A on ma nosil na wc, do sprchy, aby sme zrazili vysokú teplotu,“ uviedla známa exfarmárka. Naty prajeme skoré uzdravenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Lopašovská (@natalia.lopasovska)

Zdroj: Instagram/natalia.lopasovska, Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News

0 %