Farma 15

Reality šou Farma 15 už je takmer na konci. To znamená, že súťažiaci na statku vítajú návštevy blízkych, rodiny či kamarátov. Azra však vyjadrila strach, že príde aj teraz už jej expartner Emil. Jej obavy v jednej z posledných odvysielaných epizód postrehli aj moderátori v šou Farma X-tra

Statkom iba prednedávnom na našich televíznych obrazovkách odznela kauza, v ktorej bola namočená Azra s Denisom. Akosi sa dostali do milostného trojuholníka s partnerom čiernovlásky.

Emil Azru totiž čakal doma, pričom ani len netušil, čo sa deje v reality šou Farma. Keď ale zbadal, že sa Azra s Denisom v šou Farma 15 oddali intímnostiam, bozkom a objatiam, s 19-ročnou študentkou sa hneď verejne rozišiel. Nezostalo to ani bez veľavravného vyjadrenia na sociálnych sieťach.

Príde do šou Farma aj Azrin ex?

Keďže je táto súťaž predtočená nejaký ten čas dozadu, Emil vtedy ešte nestihol vidieť na vlastné oči, že jeho partnerka si tam čosi začala s Denisom. V tom období jej stihol poslať aj emotívny list, prečo Azra na chvíľu pocítila vinu a ľútosť, že mu touto aférou na statku zlomí srdce. A veru, že tak sa aj stalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Lenže, ešte pred odvysielaním toho, čo sa medzi Azrou a Denisom stalo, na Farmu už zavítali návštevy rodín. Hoci v telke to môžeme vídať až teraz.

S blízkymi sa po dlhom čase pred kamerami stretli Emka a Denis, no zavíta tam aj Azrin ex? Čiernovláska sa práve toho najviac obáva. A museli to rozobrať aj moderátori v relácii Farma X-tra.

„Na Farme nás čakajú návštevy a Azra si uvedomila, že vlastne Ježiš, však ja tu mám frajera, aj tam mám frajera. Že a čo teraz,“ povedal Šajmo.

„No prekérna situácia, čo ju čaká. Ale tak uvidíme, ešte nemusí dôjsť. Ale už minimálne to, že s tým rátajú, je dosť nepríjemné,“ dodal.

Azra pritom vraj chce Emilovi vysvetliť, že má čosi s Denisom, práve počas návštev na Farme. Údajne mu to má v pláne oznámiť nejako citlivo. Nuž, uvidíme, ako to dopadne. Čo myslíš?

Zdroj: Markíza/Farma X-tra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News