Instagram/iamsatanka

Je to vôbec ona? Asi takéto otázky bežali hlavou divákom, ktorí počas víkendu sledovali finále markizáckej reality šou Farma. Medzi bývalými farmármi, ktorí prišli povzbudzovať trojicu postupujúcich, sa objavila aj Stanislava Klčová, ktorá opustila farmu ako posledná.

Mladá blondínka zaujala divákov nie len tým, že ide o krásnu ženu, ale aj tým, že sa práce nebála. Aj vďaka svojej povahe si na statku získala dokonca až 3 mužské srdcia. Do Stanky sa zaľúbil Miro, s ktorým to nedopadlo veľmi dobre, Dávid i Peter.

Divákom však neušlo, že si po Farme ku kráse dopomohla aj vylepšeniami, kvôli ktorým si mohla prečítať na svojom Instagrame aj kritiku.

Takto si Stanku pamätajú diváci

Počas večera sa objavila aj priamo na pódiu, kde prekvapila tým, že spievala pesničku Páslo dievča pávy. Viac ako zelená róba boli však do oči bijúce dlhé vlnité vlasy, ktoré získala vďaka príčeskom, ale aj pery, ktoré boli výrazne väčšie.

,,Neboj sa, nič iné okrem pier na mne iné nie je. Mala som pery pichnuté aj pred Farmou a mne osobne sa to páči, a keďže je to čerstvá práca, vyzerajú byť väčšie, ale ten materiál pracuje a pery potom budú vyzerať prirodzenejšie. Nemám v pláne si dávať ďalšie iné úpravy,“ reagovala na komentár pod svojou fotografiou, kde jej fanúšička napísala, že je škoda, že sa nechala umelo skrášliť. Podobných komentárov sa tam našlo viac.

Takto vyzerala na finále

Čo myslíš, prehnala to s úpravou alebo nie?

zdroj: Instagram/iamsatanka

Zdroj: Instagram/iamsatanka, videoarchiv.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News