Po dlhých týždňoch je 13. séria reality šou Farma takmer na konci. Farmári opustili statok a už ich čaká len finále, ktoré bude v sobotu 11. decembra vysielané naživo. A kto zabojuje o dokonalú výhru v podobe 75-tisíc eur?

Na instagramovom profile Farmy pravidelne nájdeš informácie a zaujímavosti o tom, čo sa v súťaži dialo. Prvou finalistkou sa stala Eva, ktorá ešte na statku získala najviac drahokamov v súťažiach. O zvyšných dvoch súperoch sa rozhodovalo v štvrtkovej epizóde.

Semifinálový večer priniesol množstvo napínavých udalostí. Vstúpili doň Mesut, Dávid a Naty, no len dvaja z nich mohli dostať vstupenku do finálovej časti. O prvom postupujúcom rozhodovali vypadnutí farmári, ktorí sa rozhodli podporiť Mesuta. Ten sa tak stal druhým finalistom.

Do duelu tak proti sebe nastúpili Dávid s Natáliou. Ich súboj bol naozaj vyrovnaný, pretože v jednej disciplíne vyhrával on a v tej ďalšej sa viac darilo jej. Napokon to skončilo 4:3 pre Dávida, ktorý ako tretí získava šancu na výhru.

V sobotnom finále si zmerajú proti sebe sily traja farmári – Eva, Mesut a Dávid. Diváci ich môžu podporiť aj SMS hlasovaním, rovnako ako po minulé roky. Bude to určite napínavé.

Kto z nich si podľa teba odnesie peňažnú výhru v podobe 75-tisíc eur? Komu najviac držíš palce?

Súťažiaci z Farmy 13

Toto sú traja finalisti

Zdroj: Instagram/farma.markiza

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.