Instagram/farma.markiza

Reality šou Farma sa pomaly končí a posledných súťažiacich čaká finále. Tesne pred ním sa pri poslednom súboji zišli aj so starými farmármi, ktorí už vypadli. Poslednou z nich bola Stanka, ktorá prešla súťažou bez jediného duelu. Počet jej nápadníkov bol však oveľa väčší. Popri práci totiž stihla pred kamerami nadviazať aj vzťahy. 

Od prvého dňa bola v páre s Miroslavom Pajtášom, s ktorým to medzi nimi bolo ako na hojdačke. Chvíle smiechu a nežností striedali poriadne ostré hádky. Po tom, čo Miro vypadol, sa rozlúčili ako pár s tým, že on na ňu počká, no po tom, čo si pozrel niekoľko záberov z natáčania, nenašiel už na svoju lásku príliš pekné slová.

„Videl som pár výstrihov z telky, pričom ona tam na mňa nadávala, špinila a čakala, pokiaľ ja vypadnem. Už mi tam dačo nesedelo. A keď som bol už doma a som si z pár častí tie výstrihy pozrel, tak som nemal dobré pocity, že proste ona ma tam ohovárala a nadávala na mňa, čiže je to dosť falošné,” priznal sa sklamane, že to pre neho znamená koniec.

Nič netušiaca Stanka tak ostala na Farme sama, no ani to netrvalo dlho. City jej neskôr vyznal nie len Dávid, ale aj Peter. Kým s druhým menovaným ostala iba kamarátka, s Dávidom si bola oveľa bližšia. Všetci tak v napätí očakávali, čo sa udeje, keď sa vráti do reality, a čo jej na novú „lásku“ povie Miro.

Hádky či výčitky však čakať nemusíš. Stanka s Mirom sa totiž rozhodli zrejme úplne ignorovať. Pri spoločnom zoradení sa dokonca postavili pekne ďaleko od seba. Svalnáč z Michaloviec sa mal vyjadriť, že on sa v láske sklamal, no šťastie poprial aspoň Mesutovi a Natálii.

Exfarmári pekne pokope

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News