Azra a Denis na Farme

Tak tentokrát to už určite spravili. Azra a Denis si v reality šou Farma užívali v posteli priamo pred kamerami. Ich intímnu chvíľku na svojom Instagrame zverejnila oficiálna stránka súťaže.

Asi väčšinu divákov prekvapilo, keď sa k sebe v reality šou Farma 15 opití začali túliť Azra s Denisom. Už vtedy to medzi nimi vyzeralo, že sa tam udiali nejaké intímnosti pod perinou, no napokon to tak nebolo.

Potom sa prišlo na to, že popri tom, ako sa Azra objíma, túli a bozkáva s Denisom, ju doma čaká priateľ Emil. Ten jej na statok poslal aj emotívny list a dokonca tam prišiel za ňou aj na návštevu.

Nielen Azre a ostatným farmárom, ale aj divákom bolo sympatického bolondiaka potom ľúto. Prišiel predsa s obrovskou kyticou kvetov v ruke, pričom ani len netušil, že partnerka ho na statku vymenila za Denisa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Denis Čatlóš (@reckt___)

Teraz to Azra a Denis naozaj urobili

Tento emočne nabitý deň ale čiernovláska zakončila hrádkami v posteli so svojím novým objavom. Aj Azra a Denis totiž sami priznali, že sa nedefinujú ako priateľ s priateľkou. Zrejme si svoj vzťah pomenujú až po odchode z reality šou Farma.

Tentokrát to však vyzerá tak, že sa to medzi nimi naozaj stalo. Po všetkých tých domnienkach, že sa Azra a Denis spolu milovali, sa na to v poslednej odvysielanej časti určite dali.

Ich radovánky v posteli vo farmárskom domčeku zachytili aj kamery. A tieto zábery boli potom zverejnené na Instagrame Farmy. Fanúšikovia sa však s týmto správaním Azry a Denisa nestotožňujú.

„Títo dvaja sa riadne dali do hanby pred celým Slovenskom. Tento s*áč Denis, čo bol po*ratý ísť sa vôbec pozdraviť s jej bývalým priateľom … Schovávať sa hodinu na lúke ako s*ačka. To nie je chlap. A v tej posteli to len potvrdil. A Azra to je riadne hlúpe mladé a pomýlené dievča … Takto sa tam odprezentovať, jak k … a. Hanba na 100 rokov,“ myslí si jeden z fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„On so sebou myká a ona leží na chrbte … Nechápem,“ dodal ďalší. „Buď sa len hrajú, že j**ú alebo ja mám medzery v polohách. Lebo čajka leží na bruchu a on na boku,“ píše sa v komentári. „Rodičia musia mať radosť, keď toto pozerajú,“ dodal divák.

Väčšina má však na to názor, že toto video a to, ako sa Azra a Denis zachovali, je úplne nechutné.

Zdroj: Instagram/farma.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News