instagram/lukas.stanislav

Už čoskoro sa začne 13. séria reality šou Farma, ktorá sa na Slovensku teší veľkej obľube aj kritike. Televízia Markíza už stihla divákom predstaviť nových súťažiacich a aj potvrdiť, že moderátorkou ostane Eva „Evelyn“ Kramerová. Farmári sa podľa informácií vrátia k tvrdším a bojovnejším podmienkam, ako to bolo kedysi. 

No vráti sa aj niečo iné. Teda, niekto. Ako TV Markíza najnovšie informovala, do projektu sa zapojí aj minuloročný finalista, Lukáš Stanislav, ktorý to dotiahol do TOP trojky. Ten je zároveň vo vzťahu so svojou bývalou súperkou a víťazkou šou, Xéniou Gregušovou. Čo tam ale bude znova robiť?

Mojou úlohou bude sprevádzať fanúšikov niečím, čo tu doposiaľ nebolo – zákulisím nakrúcania priamo z Farmy. Na túto úlohu sa nesmierne teším. Diváci uvidia opäť niečo nové a ja môžem byť toho súčasťou,“ prezradil bývalý farmár, ktorý sa teda pripojí k členom štábu.

Zapájať sa do úloh či života, ktorý sa mu tam minulý rok tak páčil, teda nemôže. Neostane mu nič iné, ako si na to všetko iba spomínať. „Pozerať sa na ďalšiu sériu z pohľadu človeka, ktorý si to celé zažil, je extrémne zaujímavé. O to viac zaujímavejšie bude pozerať sa na Farmu reálne na pľaci spoza kamier,“ opísal Lukáš.

Finalistom sa v súkromí darí aj v láske

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News