Znamenie zverokruhu neurčuje doslova kým sme v skutočnosti, ale vo všeobecnosti prezrádza, k čomu má k to aké predispozície a aké sú jeho prednosti či naopak. Takže, ak si v tomto článku nenašla to svoje, neznamená to hneď, že nie si atraktívna. 

Znamenia, ktoré v dnešnom článku spomenieme, sa sem dostali z jediného dôvodu. Hviezdy im nadelili do vienka neprehliadnuteľnú charizmu a príťažlivú osobnosť, ktorá vie ohúriť natoľko, že ich okolie vníma ako veľmi atraktívne.

Býk

Žena narodená v znamení Býk oplýva neuveriteľnou charizmou. Presne takou, že keď ju stretneš, nemôžeš od nej odtrhnúť oči. Kladie dôraz na prirodzenosť a starostlivosť najmä o vnútornú krásu. Pretože, len keď sa žena cíti dobre vo vnútri, zobrazí sa to aj na jej fyzickej stránke. No ani jej správanie sa nedá prehliadnuť. Je to jemná žena. Nesnaží sa silou mocou dokázať mužom, aká je úžasná. Nenásilnou cestou sa jej to napokon vždy aj tak podarí.

Strelec

Pokiaľ príde reč na ženu v znamení Strelec, stojí za to spomenúť, že najviac z nej robí atraktívnu ženu to, ako sa správa a čo uznáva. Z toho nejeden muž ide do kolien. Nepotrpí si na to, ako vyzerá, či má dokonale urobené vlasy alebo oblečenie ako z časopisu. Jej najväčším módnym doplnkom je nádherný úsmev, ktorým obdarúva okolie. Snaží sa byť vždy pozitívne naladená a všetko zlé necháva za sebou. A tak by to zrejme malo byť. A mimochodom, stavíme sa, že úsmevu žiadny muž neodolá.

Vodnár

Pri ďalšom znamení je to veľmi podobné s predošlým. To, že žena Vodnár oplýva fyzickou krásou, je všetkým jasné, ale to, že má hodnoty hodné obdivu, to zrejme ešte nevieš. Pri mužovi sa správa ako pravá dáma. Nesnaží sa upútať pozornosť odvážnym oblečením. Staví na prirodzenú ženskosť a to z nej robí atraktívnu bytosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.