Unsplash/Roberto Nickson, Unsplash/Michael DeMoya

Každý rok riešiš tú istú otázku. Čím obdaruješ svoju rodinu na Vianoce. A čo kúpiť frajerovi? Stále dookola jeden a ten istý problém. My ti teraz ale poradíme, ako túto situáciu vyriešiť. Stačí ti na to vedieť iba jeho znamenie. Tieto darčeky ho zaručene dostanú do kolien.

Ako prvé ti poradíme, aby si svojho milého pozorne počúvala a sledovala, čo sa mu páči, po čom by túžil a čo potrebuje. V tomto období by si mala byť extra pozorná a veľa rozmýšľať. To ti pomôže najviac pri vyberaní vianočných darčekov nielen pre partnera, ale aj pre rodinu. Veď predsa, Štedrý deň je tu už presne o mesiac.

 

Užitočné veci

Užitočné darčeky sa zídu každému znameniu, no Škorpión, Býk, Blíženci a Panna ich ocenia najviac. Skús svojho partnera teda obdarovať oblečením, ktoré sa mu určite zíde.

aký darček kúpiť frajerovi na Vianoce
zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Možno sa sťažoval na to, že je mu zima v tenkej bunde či nohaviciach, tak mu ich jednoducho kúp. Alebo sa mu k vareniu zíde zástera, v ktorej sa ti neuveriteľne bude páčiť. Ak posilňuje, kúp mu nejaké fitness pomôcky alebo výživové doplnky. Keď chceš siahnuť po drahšom darčeku, zvoľ činky alebo nejaký stroj na cvičenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy