Baran:

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Pretože si sa dívala na lásku ako na niečo, čo by ťa len držalo preč od vecí, na ktorých ti záleží. 

Namiesto toho, aby si sa dívala na lásku tak, že ti do života prinesie radosť, vášeň alebo šťastie, vnímala si to, že by ti láska prekážala v tom, aby si mohla naplno žiť. Si presvedčená o tom, že zamilovať sa znamená, že sa musíš vzdať svojho dobrodružného života, ale láska práveže robí všetko ešte viac vzrušujúcejšie.

Býk:

Pretože si chcela, aby bolo v láske a vo vzťahu všetko dokonale naplánované. 

Aj keď vieš úprimne milovať a snažíš sa zamilovať, snažila si sa ovládať a kontrolovať všetky časti tvojho života a to, čo sa s nimi stane. Vzhľadom na toto si teda mala za ťažké pochopiť to, že láska je bláznivá a nepredvídateľná.

unsplash.com

Blíženci: 

Pretože si nechcela veriť, že si zaslúžiš skutočné a pravé šťastie s inou osobou, s ktorou práve si. 

Zažila si rozchod a až teraz ti dochádza, že to naozaj nebola osoba pre teba. Držala ťa ďaleko od tvojich snov, nepodržala ťa a aj keď sa zdala, že je naklonená tebe, nebola.

Rak:

Pretože si sa nechala rozčúliť maličkosťami. 

Pokiaľ ide o lásku, si obdivuhodne otvorená a citlivá. Tvoj problém je však v tom, že sa ľahko necháš rozhnevať maličkosťami. Lenže ty musíš pochopiť, že aj tá osoba s ktorou si vo vzťahu má chyby ako každý iný. Ak tvoj partner mešká pár minút na večeru alebo ak máte malú hádku večer pri filme, ktorý si pozriete, neznamená to, že ťa nemiluje. Hádky do vzťahu patria. Je to niečo, na čom všetci vo vzťahu pracujú, tak sa nauč nemínať energiu na maličkosti a budeš oveľa viac šťastnejšia.

unsplash.com

Lev: 

Pretože si nechala svoje ego rozhodvať za teba. 

Vždy si chcela aby tvoje vzťahy boli dokonalé a aby si udržiavali nejaký smer, ktorým chceš aby išli. Lenže vzťahy sú založené na dvoch osobách a nie len na tebe. Prosím nauč sa to a až potom začni milovať.

Panna:

Pretože si strávila veľa času premýšľaním a nie s ľudmi, ktorí tu boli pre teba reálne. 

Namiesto toho, aby si si v hlave stále prehrávala to, prečo to nevyšlo a prečo ste sa rozišli sa skús zamerať na to, ako pokračovať. Nemôžeš žiť v minulosti, pohni sa ďalej a sústreď sa na budúcnosť.

unsplash.com

Váhy:

Pretože si chcela príliš veľa vecí naraz.

Chcela  si pohodlie, chcela si dlhodobý a dobrý vzťah, chcela si vzrušenie, vášeň a zároveň si nechcela zmeškať ani jednu spoločenskú akciu a všetko malo klapať na 100%. Nenašla si svoju lásku preto, pretože si ešte nebola pripravená robiť malé obetovania pre iných. Zamilovanie sa do jednej osoby neznamená, že sa musíš tohto všetkého vzdať – môžeš dosiahnuť medzi týmito vecami a láskou rovnováhu, len na tom pracuj.

Škorpión: 

Pretože si chcela zostať tajomná a od druhej osoby si chcela až je otvorená. 

Tvoj názor na toto bol veľmi nespravodlivý. Chcela si mať svoje súkromie, svoje tajomstvá, svoju oddelenosť ale tiež si chcela, aby bola druhá osoba na 100% otvorená, dostupná a pripravená na to, aby si ty nikdy nemusela žiarliť. V roku 2017  ešte stále nevieš nájsť rovnováhu vo svojich vzťahoch.

unsplash.com

Strelec: 

Pretože si nebola veľmi aktívna, čo sa vzťahov týka. 

Tvoj optimizmus a pocit šťastia sú skvelé veci – ale môže to niekedy znamenať, že si až priveľmi pasívna a bezstarostná vo svojom milostnom živote. Kým nebudeš robiť rázne a „aktívne“ rozhodnutia, nenájdeš tú správnu osobu.

Kozorožec:

Pretože v sutočnosti láska nie je tvojou prioritou. 

Tvoje ambície, potenciál a zameranie sa na tvoju kariéru sú obdivuhodnými vlastnosťami avšak vôbec sa nestaráš o lásku a zamilovanie. Pri tejto téme sa cítiš byť veľmi frustrovaná a bojíš sa o to, že by si musela robiť veľké zmeny v tvojom živote. Ale raz to bude musieť prísť, musíš vyskúšať lásku ako tvoju prioritu.

pixabay.com

Vodnár: 

Pretože si odmietala spojiť sa s niekým hlbšie.

Namiesto toho, aby si prežívala radosť a potešenie, odmietala si riskovať a tvoje srdce otvárať niekomu, kto ťa mohol urobiť reálne šťastným.

Ryby:

Pretože sa bojíš pozerať na lásku prakticky. 

Tvoj pohľad na lásku je ako na niečo, čo by malo byť vždy romantické, bezchybné a čarovné. Lenže ty sa bojíš toho, že nikto nie je absolútne dokonalý a že žiaden vzťah nebude taký skvelý ako na začiatku. No začni trochu viac riskovať a uvidíš, že sa to oplatí.

Zdroj: thoughtcatalog.com