Je to presne ten muž, o ktorom si si myslela, že by sa k tebe absolútne nehodil.

Ten typ, ktorého by si možno nespoznala, nebyť jednej náhody. Ten typ, ktorého by si si možno ani nevšimla, keby ťa na ňom niečo nefascinovalo. Možno to nebola náhoda, možno to bol osud. Stretnúť niekoho, o koho sa oplatí bojovať.

Muž, o ktorého sa oplatí bojovať miluje svoju priateľku nadovšetko. Má dosť odvahy na to, aby pred všetkými na verejnosti povedal, že toto je jeho priateľka. Má dosť rozumu na to, aby pred flirtujúcimi ženami povedal, že je zadaný a doma ho čaká priateľka, ktorú si vybral. Má dosť lásky na to, aby ju prejavoval v maličkostiach. Má dosť úcty na to, aby svoju priateľku rešpektoval.

Ak si však myslíš, že život s týmto mužom bude prechádzka ružovou záhradou, si na omyle. Aj pri tomto mužovi sa vyskytnú hádky. Aj pri tomto mužovi budeš mať možno iné názory na svet, než má on. Nič to však nemení na tom, že sa oplatí bojovať. Vždy sa oplatí bojovať o niečo, o čom si myslíš, že má zmysel. Ak cítiš a vieš, že ťa miluje, bojuj o neho. Bojovať nemusí znamenať len to, že ak budeš cítiť, že sa iskra medzi vami stratila, budeš ju chcieť vrátiť spať. Bojovať znamená to, že lásku budeš prejavovať každý deň, aby sa tá iskra nestratila. Znamená to to, že ho budeš ľúbiť vždy, aj keď budeš unavená a nahnevaná. Musíš mať dosť odvahy a lásky na to, aby si mohla bojovať každý deň a celý život. O muža, ktorého si si vybrala.

Muž, ktorý ti prejavuje lásku (hoci na to nemusel byť naučený) stojí za všetko, čo ťa s ním čaká. Každý vzťah si musí prejsť zlým obdobím, aby mohlo prísť dobré obdobie.

Muž, o ktorého sa oplatí bojovať nebude mať (možno) telo ako z katalógu, no za to bude mať srdce, ktoré bude patriť len tebe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.