Photo by cottonbro from Pexels

Minulosť nás vie niekedy poriadne poznačiť. Najmä vtedy, ak ide o bývalých partnerov, ktorí sa nesprávali najlepšie. Zanechajú v nás stopy, ktoré sa ťažko odstraňujú.

Dnes si môžeš prečítať článok, v ktorom objavíš dôvod, prečo sa nevieš preniesť cez svojho bývalého priateľa.

Baran

Žena v znamení Barana sa cez ex nevie preniesť preto, pretože sa neustále vyvyšoval. Nič jej nedovolil, všetko čo urobila ona bolo zle a vždy musel mať posledné slovo. Nevie si predstaviť ďalší vzťah, pretože si myslí, že by sa to opakovalo.

Býk

Táto žena sa cez svojho bývalého partnera nevie preniesť preto, pretože s ňou manipuloval. Škaredo sa s ňou zahrával a tak niekedy nevedela, čo je pravda a čo je lož. Do vzťahu sa nehrnie, pretože zatiaľ neverí žiadnemu mužovi.

zdroj: Photo by prostooleh from Freepik

Blíženci

Žena v znamení Blížencov nevie zabudnúť na svojho ex preto, pretože v nej zanechal spomienky, ktoré nevie zmazať. Povedal slová, ktoré si stále prehráva. Urobil veci, na ktoré nezabudne. Nevie si prestaviť ďalší vzťah, pretože si myslí, že by partnerov porovnávala.

Rak

Táto žena nevie zabudnúť na svojho ex, pretože sa k nej správal naozaj pekne. Na začiatku bolo všetko ako z filmu, preto sa do neho zamilovala. Neskôr to už také pekné nebolo a preto sa rozišli. Nevie sa cez neho preniesť, pretože si myslí, že nič podobné by už nezažila. Teraz potrebuje samotu.

Lev

Žena v znamení Leva to má ťažké, pretože jej bývalý partner ju podvádzal. Nevie sa cez to preniesť, pretože je to závažná vec. Odvtedy vidí v každom mužovi neverníka. Ďalší vzťah nepotrebuje.

Panna

Táto žena nevie prestať myslieť na svojho bývalého priateľa, pretože bol toxický. Po toxickom vzťahu sa ťažko hľadá normálny vzťah. Všetky zlé veci, ktoré sa jej stali, nevie vymazať zo svojej hlavy a často býva smutná.

zdroj: instagram.com/yeswe_travel

Váhy

Žena v znamení Váh nevie prestať myslieť na svojho bývalého priateľa, pretože bol jej prvý. Prvá láska bolí vždy najviac. Napriek tomu sa táto žena nemusí báť ďalšieho vzťahu, pretože to bude ešte lepšie.

Škorpión

Táto žena sa nevie preniesť cez svojho ex, pretože mali naozaj hlboký vzťah a vedeli perfektne komunikovať. Stali sa však veci, ktoré sa neodpúšťajú a rozišli sa. Žena Škorpiónka si myslí, že takého muža už nenájde a v tomto období túži po samote.

Strelec

Žena v znamení Strelca nevie prestať myslieť na svojho bývalého, pretože mali skvelý vzťah, no okolie im neprialo. Museli sa preto rozísť, avšak zostali dobrými priateľmi. Tejto žene to ubližuje, no ešte to nahlas nepovedala  – preto sa cez neho nevie dostať.

Kozorožec

Túto ženu jej bývalý neustále kritizoval. Nič nebolo dosť dobré a ani ona sa necítila milovaná. Myslí si, že takýto pocit bude mať pri všetkých mužoch. Vie o tom, že je dobré vo vzťahu poukazovať na chyby, no toto na nej zanechalo najväčšie stopy.

Vodnár

Žena v znamení Vodnára sa nevie preniesť cez svojho ex, pretože sa zbalil a z ničoho nič odišiel. Jeden deň tu bol, na ten druhý už nie. Nevie sa z toho spamätať, nevie čo urobila zle, no cíti sa za to vinná. Stále na to myslí.

Ryby

Táto žena nevie vo vzťahoch komunikovať. Cez svojho bývalého sa nevie preniesť, pretože tu bol vždy pre ňu, no ona sa mu nevedela otvoriť a nevedela povedať, aké pocity voči nemu cíti. Mrzí ju to, vyčíta si to, no vie, že sa to stalo pre nejaký dôvod.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating