unsplash.com

Ak je s tebou žena vo vzťahu, potrebuje tráviť čas osamote.

Potrebuje byť sama so sebou a pretriediť si myšlienky. Možno nie je naučená na toľko lásky a príde jej zrazu divné, že by ju mohol niekto milovať. Vyhýba sa príliš častej láske, pretože na ňu nie je naučená.

Potrebujete tráviť čas oddelene, pretože potom by to bola láska len z túžby a nie zo spoznania osoby.

Žena, ktorá ti povie, že chce tráviť čas aj osamote, je silná žena. Nebude ťa dusiť a držať pri sebe, pretože vie, že to nie je správne. Nechce nič urýchliť, ona chce postupovať podľa pravidiel. Stále sa snaží pozliepať svoje zlomené srdce do jedného celku, aby ho mohla mať pre teba.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

Snaží sa dostať zlé myšlienky z hlavy, aby sa mohla sústrediť na tie dobré. Nesnaž sa ju pochopiť, len ju miluj. Tá, ktorá dokáže byť aj bez teba, bez toho, aby ťa neustále kontrolovala a písala správy, stojí za to. Vie, že aj ty potrebuješ čas osamote a máš svoje záľuby.

Medzitým sa učí ako milovať ostatných. Učí sa ako milovať aj tých, ktorí ju nemilujú. Teba miluje úprimne, pretože aj ty ju miluješ. Je to jednoduché, no chce si nájsť cestu aj k iným ľuďom. Potrebuje čas osamote viac, než ktokoľvek iný. Nechce byť pobláznená, nechce s tebou chodiť každý deň von a každú sekundu tráviť s tebou. Tuší, že ak by to bolo moc rýchle, moc rýchlo by to aj skončilo.

Prosím, maj s ňou trpezlivosť a trávte čas oddelene. Ona vie, že za to stojíš, ona by s tebou chcela tráviť všetok čas, no vie čo je správne. Ak je s tebou vo vzťahu, môžeš si byť istý, že ťa miluje, no miluje rovnako aj seba. Tým pádom musí tráviť čas aj sama – kvôli tomu, aby sa venovala svojim záľubám, svojej rodine, tomu, čo ju napĺňa…

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating