Baran: 

Odháňaš od seba lásku, pretože si príliš netrpezlivá na hranie citových hier. Chceš vedieť, čo sa deje medzi tebou a ním hneď teraz. Nenávidíš tú nepríjemnú neistotu, ktorú pociťuješ. Ale láska si vyžaduje čas, nemôžeš chcieť všetko teraz a hneď.

Blíženci: 

Odháňaš od seba lásku, pretože vždy hľadáš len tú najlepšiu vec. Stále cítiš, aj keď si vo vzťahu, že môže prísť niekto lepší a iný.

Rak: 

Lásku od seba odháňaš preto, že si príliš neistá v svojich citoch. Nevieš či to, čo cítiš k niekomu je láska alebo len osamelosť, ktorú pociťuješ.

Lev: 

Odháňaš od seba lásku, pretože máš strach z usadenia. Ako Lev poznáš svoju hodnotu až príliš dobre a nechceš skončiť s niekým, kto si ťa nezaslúž. SI veľmi vyberavá a neusadíš sa len tak s niekým.

zdroj: unsplash.com

Panna: 

Lásku od seba odoženieš, pretože vždy nájdeš niečo, čo ti na danom človeku vadí a čo je zle. Ale tá láska, ktorú ti dáva človek, je viac ako tie maličké chyby, ktoré robí a ty si vždy nájdeš nejakú zámienku na to, čo je zle a čo mohol urobiť lepšie. Skús sa však teraz zamerať na jeho lásku a dobro.

Váhy: 

Lásku odmietaš, pretože sa bojíš ublíženia. Všetci už boli zranení a ty to dobre vieš, preto to nechceš zažiť znova. z tohto dôvodu sa bojíš zamilovať.

Škorpión: 

Lásku od seba odháňaš, pretože máš dôverné problémy, ktoré nechceš nikomu prezradiť. Nikdy si nepúšťaš niekoho príliš blízko na to, aby ti mohol pomôcť vyriešiť tvoje problémy. Snažíš sa to vyriešiť sama, ale niekedy je lepšie, ak sú na to dvaja. 🙂

Strelec: 

Lásku odmietaš, pretože si každého veľmi idealizuješ. A niekedy si až moc naivná. Keď s niekým začneš randiť a brať ho vážne, ublíži ti. Preto si už dávaš pozor a neprijímaš lásku.

zdroj: unsplash.com

Kozorožec:

Odháňaš od seba lásku, pretože si príliš zaneprázdnená. Ale vždy je to len výhovorka. Skutočne sa bojíš lásky, pretože sa bojíš, že ti to naruší tvoj pokojný život.

Vodnár: 

Nechceš lásku, pretože nikomu nedokážeš veriť. Ako vodnárka sa ospravedlňuješ tým, že si prehnane citlivá. Vždy sa cítiš veľmi neisto a úzkostlivo ak máš ísť s niekým na rande. Ale stoja ti tie stavy za to? Za to, že stratíš lásku?

Ryby:

Lásku odháňaš, pretože máš až neuveriteľné nerealistické očakávania. Lásku definuješ ako motýle v bruchu a blaženosť. Ale je to pravda? Nie tak celkom. Aj keď sú to určite veci, ktoré ku láske patria, tiež je to tvrdá práca, kompromisy a veľa ďalšieho, vďaka čomu bude váš vzťah pevnejší a lepší. Nájdi niekoho, kto stojí za to, aby o teba bojoval. Budeš vďačná, že si to urobila.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.