Unsplash/Sergio Souza

Február je pre niektorých ľudí výnimočný. Sviatok sv. Valentína je len raz do roka a oni ho milujú. No nájdu sa aj takí, pre ktorých bude tohtoročný február zlý mesiac.

Do tej skupiny patria ľudia, ktorí sú narodení v týchto znameniach.  

Strelec

Bezstarostnosť Strelca nakoniec privedie k rozchodu. Človek v tomto znamení sa o vzťah už dlhšiu dobu nezaujíma, nemá dôvod napredovať a v poslednej dobe sa s partnerom len háda. Na konci februára ho čaká nemilé prekvapenie, preto by si mal vstúpiť do svedomia a urobiť aspoň niečo. Ak partnera miluje z celého srdca, mal by sa snažiť o záchranu vzťahu. Pokiaľ to neurobí, nikdy nemiloval úprimne.

Baran

Baran je niekedy dosť naivný človek. Myslí si, že vo vzťahu nemusí nič robiť. Ževraj úplne stačí, ak ho má. Nevie komunikovať, o problémoch vo vzťahu sa nechce baviť a na partnera má čas len vtedy, keď mu to vyhovuje. Či to vyhovuje aj druhej strane, to už vedieť nechce. Jeho polovičke dôjde na konci februára trpezlivosť a môže mu dať ultimátum.

Kozorožec

Osamelý Kozorožec nie je zvyknutý na to, že má vzťah. Je spoľahlivý, starostlivý, šetrný a vie, ako by sa mal vo vzťahu správať. No nie je pre neho prirodzené, že by mal vážny vzťah. Partner, ktorého má teraz, to cíti a vie, že všetko zvládne sám. Človek v znamení Kozorožca je nezávislý, preto mu (možno) koniec februára pomôže.

Vodnár

Vodnár je výstredný a rád sa ukazuje. Jeho partnera to privádza do šialenstva, pretože by bol radšej, ak by bol menej nápadný. Chce s ním žiť pekný (a hlavne tichý) život. Vie, že ak to tak nepôjde, bude sa musieť s Vodnárom rozísť. On niečo cíti, pretože človek v tomto znamení je veľmi empatický a chápavý, no nechce tomu uveriť. Na konci februára sa bude musieť rozhodnúť, čo má pre neho väčšiu cenu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy