Unsplash/Scott Webb

Rozchod niekedy iniciujú aj muži a to, že sa vo vzťahu niečo deje, často nedokážu skryť alebo utajiť. Prezradí ich správanie, ktoré by malo byť aj pre teba varovným signálom.

Ak tvoj partner robí týchto 8 vecí, s najväčšou pravdepodobnosťou sa chce s tebou rozísť. Ideálne čo najskôr to pôjde.

Žiadny fyzický kontakt

Vyhýba sa ti, neobjíma ťa, nebozkáva a ani si nepamätáš, kedy ste spolu naposledy spali. Niekedy to môže byť aj prejavom nevery, no často je to predzvesťou rozchodu. Ak ho k tebe už nič neťahá, nevidí dôvod na to, aby ti vyjadroval svoju lásku.

Nezaujíma ho, ako sa máš

Nepýta sa ťa na to, aký si mala deň, ako sa máš alebo čo ťa trápi. A to ani vtedy, ak vidí, že nie si úplne v poriadku. Jednoducho nechce strácať čas s tým, že ho zahltíš dlhým monológom. Je mu jedno, čo s tebou je, viac sa zameriava sám na seba.

Nechce s tebou tráviť čas

Všetko so všetkým súvisí. Keďže ho nezaujíma, ako sa ti darí, vyhýba sa fyzickému kontaktu, a preto s tebou nechce tráviť ani veľa času. Žiadne rande, spoločné večere alebo víkendové výlety. Ak aj náhodou vymyslíš program ty, hneď nájde výhovorku.

Ostáva dlhšie v práci

Aby sa ti vyhýbal, radšej ostáva dlhšie v práci. Možno by ani nemusel, no poskytuje mu útočisko pred tým, čo ho čaká doma. Extra zarobené peniaze sú pre neho len príjemným bonusom.

Chodí častejšie za kamarátmi a rodinou

Ak nie je v práci, voľný čas trávi so svojimi kamarátmi alebo s rodinou. A nechce, aby si išla s ním. Aj na nedeľný obed ide radšej sám. Asi sa snaží rodinu pripraviť na to, že z jeho života čoskoro zmizneš a vždy si radšej vymyslí výhovorku, prečo si nemohla prísť s ním.

Začal na sebe pracovať

Pracuje na sebe, chodí do fitka, cvičí, lepšie sa stravuje. Možno zmenil aj účes, nakúpil si nové oblečenie a dbá na to, aby vyzeral dobre. Ide o neklamný znak toho, že sa chce páčiť niekomu inému.

Na jeho sociálnych sieťach neexistuješ

Už nepridáva žiadne spoločné fotky s tebou a nechce, aby si ho označovala na tých svojich. Nepôsobilo by predsa dobre, ak by niekto videl, že je zadaný. Nechce s tebou chodiť ani na verejnosť, aby ho náhodou niekto neuvidel.

Niekedy žartuje o rozchode

Už viackrát spomenul rozchod, ale vždy pri tom len žartoval. Aj za vtipkovaním sa však často skrýva pravda, len ju ešte nedokážeme priamo vysloviť. Ak nad rozchodom premýšľa, hľadá len spôsoby, ako to urobiť.

Čo v takejto situácii ostáva tebe? Môžeš len čakať, kedy sa naozaj odhodlá a rozíde sa s tebou, no môžeš to robiť rovno aj za neho. Načo by si ostávala s niekým, kto sa o teba nezaujíma a nechce s tebou tráviť čas?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating