Baran: 

Má rád tvoje prenasledovanie, dobýjanie, pretože má rád to, čo nemôže mať. No akonáhle ťa dostane, staneš sa pre neho nezaujímavou.

Býk: 

Vždy bude mať radšej samého seba ako teba. Ty sa vždy budeš cítiť ako tá druhá a budeš mať potrebu bojovať za jeho pozornosť pre teba, no nakoniec ťa to úplne vyčerpá.

Blíženci: 

Má rád svoju slobodu a spoločenský život, no nemá na teba čas, pretože bol so svojimi priateľmi. Budeš to mať ťažké, ak s ním budeš chcieť tráviť čas.

Rak: 

Je citlivý, no tvrdohlavý, takže sa bude rozrušovať nad maličkými vecami. Ty budeš unavená z toľkých hádok a nevydržíš to.

zdroj: pexels.com

Lev: 

Má až príliš veľa nápadníčok a je veľmi šikovný a všetkým otorený. Budeš rozčúlená zo všetkej ženskej pozornosti, ktorú dostáva a predovšetkým z toho, že on s tým nemá problém

Panna: 

Zamiloval sa do svojej kariéry a práce. Ak nie si minimálne taká dobrá a zaujímavá ako jeho práca, nebudeš ho zaujímať.

Váhy:

Môže ti dať veľa zmiešaných signálov, pretože stále nevie čo chce. Stále mení svoj názor, stále pochybuje o svojej budúcnosti a pravdepodobne aj o tebe.

Škorpión:

Nikdy sa neuspokojí s jednou osobou vo vzťahu. Vždy bude chcieť viac, pretože vie, že môže získať viac. Budeš sa cítiť, akoby si nebola dosť dobrá, pretože ti bude hovoriť, že má vždy veľa iných možností.

zdroj: pexels.com

Strelec: 

Vie, ako si ťa získať a vie presne čo povedať, aby si mu všetko splnila. Je plný sľubov, ale nerobí žiadne činy. Užívaj si jeho slová ale never mu, pretože pravdepodobne zažiješ sklamanie.

Kozorožec:

Ešte stále je zamilovaný do svojej bývalej priateľky a stále dúfa, že sa k nemu vráti. Čas strávený s ním bude len strata času.

Vodnár:

Je veľký hráč a asi ťa podvádza. Je romantický, okúzľujúci a darí sa mu všetku pozornosť venovať dámam v jeho okolí. Žije pre radosť.

Ryby:

Nesnaží sa. Uprednostňuje veci, ktoré môže ľahko získať a ktoré dostane na striebornom podnose. Nebude ten, kto ťa chytí, keď padneš.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.