Kristína Svarinská a Expl0ited
Instagram/tvmarkizaofficial/kristina.svarinska

Sú zamilovaní až po uši! Aj keď je ich vzťah stále pomerne čerstvý, Svarinská a Expl0ited si užívajú spoločné chvíle naplno. Aby sa lepšie spoznali a možno aj unikli pred zrakom verejnosti, vybrali sa na svoju prvú spoločnú dovolenku. Zo slnečného zahraničia sa ozývajú na sociálnych sieťach veľmi málo, no predsa len sa s fanúšikmi podelili o kúsok súkromia aj na Instagrame.

33-ročná herečka Kristína Svarinská a o 7 rokov mladší influencer, Peter Altof, ktorého fanúšikovia poznajú pod prezývkou Expl0ited, sa zoznámili vďaka tanečnej šou Let’s Dance. Dvojica si padla do oka a začali spolu randiť, čo dlho v tajnosti neudržali. Vzťah tak viac netajili a aj na sociálnych sieťach, kde ich sledujú tisíce followerov, ho potvrdili.

Ich verejnosťou ostro sledovaný vzťah je teda pomerne čerstvý, a tak im únik z tejto reality určite padol vhod. Ako milovníci futbalu si spoločne stihli pozrieť aj finálový zápas a po ňom ich čakalo už len sladké ničnerobenie. Svarinská a Expl0ited sa dovolenku evidentne rozhodli prežiť viac offline a na Instagrame sú málo aktívni.

Najnovšie zábery, s ktorými sa však pochválili, sú jasným znakom toho, že ich láska sa iba prehĺbila a dovolenku si užívajú naplno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News