Explo a Lula
Instagram/expl0ited_/llnzz

Je práca influencerov ťažká alebo nie? Zrejme o tom majú rôzne predstavy nielen ich fanúšikovia, ale aj samotní tvorcovia. Len nedávno sa práve kvôli tejto téme vyjadril na adresu Lucie Almaksus, Peter Altof, známy aj pod menom ExplOited. V rozhovore pre Markízu prezradil, či svoje slová ľutuje a ako vníma celý konflikt, ktorý vznikol.

Všetko sa to začalo reportážou, ktorú odvysielala televízia JOJ. Tá predstavovala divákom prácu influencera, no tých, ktorých sa týmto živia, šokovali isté informácie. V reportáži totiž zaznelo, že majú celkom ľahkú a nenáročnú prácu, pričom si za jeden post dokážu zarobiť aj 10-tisíc eur. Podrobnosti o celom konflikte nájdeš v našom predošlom článku TU.

K tomu sa na Instagrame nesúhlasne vyjadrilo hneď niekoľko tvorcov, medzi ktorými bola aj Lula. „Pozdravujem všetkých, ktorí majú sviatky, Vianoce, Nový rok alebo aspoň voľný víkend. Ja o takom niečom neviem už asi 6 rokov a je jedno, či som bola zdravá, chorá, unavená, nechcelo sa mi, vtedy to bolo obzvlášť príjemné,“ napísala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucia Almaksus (@llnzz)

Explo svoje vyjadrenie neľutuje

„Máme ľahkú prácu a každý, kto hovorí, že jooj, ale nemám voľno, tak si ho sprav. Ja chápem, že sa ti oplatí robiť viac alebo cez sviatky lebo to dobre zarába, ale to neznamená, že si nemôžeš spraviť voľno,“ odkázal jej na sociálnej sieti. Pripomenul, že ich práca sa nedá porovnávať napríklad so zdravotníkmi.

Na Luciu sa kvôli tomu spustila vlna hejtu, výnimočne sa ukázala aj so slzami v očiach, pričom zdôraznila, že si váži každú prácu a s nikým sa neporovnáva. Medzi nimi je tak teraz mierne dusno, ktoré vzniká aj z dôvodu, že obaja sú aktuálne súčasťou influencerského tímu pre Let’s Dance.

Ako okomentoval Explo jej reakciu?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News