youtube.com

PR správa S Hud­bou Ves­mír­nou

Hudobné zoskupenie S Hudbou Vesmírnou známe svojím kultovým internetovým hitom Je nám teplo, ktorý stále valcuje internet a do teraz ho online videlo neuveriteľných 16 mil. divákov, prináša svoju hudobnú novinku. Talentovaní mladí ľudia, známi aj ako moderátori úspešnej televíznej šou Zem spieva sa rozhodli, že povedia svetu: „No a čo.“ Majú dosť ohovárania, hodnotenia a porovnávania sa. Vravia, že život žijú len tak zľahka, s úsmevom na tvári. Majú dojem, že dnes sa ľudia radi spoločne rozčuľujú nad čímkoľvek. A keď nie je nad čím, nevadí, niečo sa rýchlo a ľahko vymyslí. 🙂

Dominika Morávková, Marek Koleno Daniel Sorizzo Kis nemajú patent na rozum, ale hovoria o tom ako žijú oni a do novej chytľavej piesne stiahli aj veľké hviezdy slovenského internetu. „Sajfu sme sa rozhodli osloviť preto, že to je ľudský týpek, dá sa nahovoriť na rôzne bláznovstvá a pritom zostáva veľký profík,“ zdôvodnil výber autor skladby Daniel Sorizzo Kis. V novom klipe S Hudbou Vesmírnou si nezaspieval, ale výborne ustál rolu boháča s veľkým autom. „Bavia ma šikovní mladí ľudia, ktorí tvoria a pracujú na sebe. Ja som nemal vôbec nad čím váhať. Hlavne s profíkmi ako som ja sa super robí,“ komentoval vydarenú spoluprácu Matej Sajfa Cifra.

zdroj: S Hudbou Vesmírnou

Ako býva u zoskupenia zvykom v klipe nebude núdza o množstvo krásnych a talentovaných žien. Konkrétne si vybrali populárne tváre internetu a to prvú vicemiss Slovensko Martinu Grešovú, známu pod instagramovým profilom kdebolotambolo. „Pesnička s nápadom a trefnou témou, nemohla som povedať nie. Dnes sú odborníci všetci a na všetko. Stačí si pozrieť komentáre pod článkami, fotkami. Keby sme sa starali viac o seba, bol by život krajší. Točenie klipu bol výborný zážitok, plný humoru. Želám si viac takýchto nápadov, aby bol svet lepší a hudobnejší.“ Povedala úspešná módna návrhárka Grešová.

Lucia „Lula“ Gachulincová má tak isto na svojom Instaprofile tisíce followerov, bývala tvár televíznej Farmy by o téme ohovárania a hodnotenia inými vedela napísať román.  „Skupinu S Hudbou Vesmírnou poznám už veľmi dlho a úprimne som ich obrovská obdivovateľka. Myšlienka skladby “No a čo” mi hovorí z duše, prakticky tým žijem ako instagramový influencer každý deň. Dúfam, že to všetci zoberú v tom najpozitívnejšom svetle a budú mať život o dosť veselší,“ povedala o spolupráci s dávkou humoru Lula. V klipe sa objaví aj herec Juraj Bača, kamarát ktorého členovia kapely stretli v správnej chvíli.

Zaujímavosťou je, že nová pieseň s názvom „No a čo“ bude na internete preložená do mnohých cudzích jazykov, aby sa z nej dokázali tešiť aj fanúšikovia v zahraničí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife