Nech to bol akýkoľvek veľký dôvod na to, aby si ju opustil, stalo sa a svoje rozhodnutie už nezmeníš aj keby si chcel. Možno si sa len bál. Záväzkov a jej veľkej lásky. Ovládol ťa strach a bol si znepokojený.

No možno si teraz nebol pripravený.

Na takú lásku, akú ti vedela dať len ona. Odišiel si od ženy, ktorá o tebe nepochybovala, verila ti a myslela si, že tu budeš vždy pre ňu, tak ako tu ona bola vždy pre teba. 

Ona bola sama sebou. Bola pripravená ťa milovať so všetkým, čo k tomu patrí. Mala srdce na odpúšťanie a nikdy si nepriznala, že je toho na ňu teraz veľa. Bola pripravená sa o teba aj pobiť, len aby si vedel, aká je jej láska veľká. 

A napriek tomuto všetkému si si nevšimol jej hodnotu. Nedokázal si vidieť, čo všetko ste spolu mali, akí šťastní ste boli.

Odišiel si od ženy, ktorá bola pripravená s tebou začať váš nový život. Chcela si s tebou vytvoriť spoločnú budúcnosť, bola ochotná prestať hľadať dokonalých mužov (lebo už vravievala, že takéto našla) a mala všetko, čo potrebovala. Mala teba.

zdroj: pexels.com

Ale odišiel si.

A teraz si stratený. Sám, uprostred bezsennej noci, s pohárom vína v ruke, pozeráš na hviezdy a premýšľaš o snoch. Stratil si ju. Svoj najväčší drahokam aký si mal. Teraz to už vieš. Stratil si srdce, ktoré bolo pripravené nechať svoju minulosť a začať znova s niekým iným. Stratil si dušu aj telo, ktoré bolo pripravené byť tvojím partnerom. Tvojou najlepšou priateľkou, milenkou a manželkou v jednom. 

zdroj: pexels.com

Stratil si to, čo toľko ľudí zúfalo hľadá celý život.

No ja len dúfam, že ak druhý krát stretneš takú ženu, aká bola ona a budeš sa cítiť presne tak isto, nebudeš ju považovať za samozrejmosť. Pretože v tomto svete si nemôžeš dovoliť stratiť veľkú lásku. 

Ty si ju tiež zaslúžiš, pretože život dáva aj druhé šance. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.