Horoskop na december

A je to tu! Začína sa nám posledný mesiac v roku 2022 a my ti prinášame mesačný horoskop. Aký budeš mať december? 

Prežiješ sviatky plné radosti a pokoja alebo sa ti stane niečo zlé? Čaká ťa smutná správa, ktorá poznačí Vianoce či Nový rok? Ochorieš a stráviš ten krásny čas pod perinou? Takýto bude tvoj záver roka.

Horoskop na december

Baran

Skús sa zamyslieť nad následkami svojich činov a tento mesiac napraviť viaceré vzťahy. Počas roka si možno prehovorila do duše viacerým ľuďom. No vieš, čo sa hovorí. Pravda niekedy bolí a ty si to podala príliš úprimne. Nevadí, máš to v povahe, no tento mesiac to skús urovnať a presvedčiť dotyčných, že si to nemyslela zle. Vstúpiš tak do nového roka s čistým štítom.

V láske to pre teba nebude žiadna sláva. Ak si zadaná, prežiješ krásne sviatky s partnerom, ktorý ťa pod stromčekom prekvapí obrovským darčekom. Keď si nezadaná, nikoho nového nestretneš, no nebuď počas Vianoc či Nového roka deprimovaná. Môže to prísť každú chvíľu.

náš nedávny článok ti predpovedal, že patríš medzi znamenia, ktoré budú mať najšťastnejší december v roku. Po všetkých stránkach sa ti bude dariť.

O mesiac sú Vianoce
zdroj: Pexels/Anna Shvets

Býk

Tvrdohlavý Býk bude mať kolísavý mesiac. Žiaľ, nebude to tvoje najšťastnejšie obdobie v roku. Naopak, počas decembra sa pohádaš s kamarátkou či s kolegyňou, ktorá sa ti bude chcieť napokon pomstiť. Podarí sa jej na teba vyhrabať nejaké veci z minulosti a neskončí to medzi vami dobre.

V láske to bude pre teba presne také, ako bolo aj pred mesiacom. Frajer ťa opäť potrápi a vyskytnú sa medzi vami nejaké hádky, ktoré sa potom ale urovnajú, takže môžeš byť pokojná.

Tvoje zdravie na tom bude tak všelijako. Hoci sa môžeš tešiť, že si si vo fitku a prostredníctvom stravy vybudovala dobrú imunitu, počas sviatkov ťa potrápi nádcha. Môžeš tomu ale predísť. Vždy sa von poriadne naobliekaj.

Blíženci

Horoskop na december predpovedá, že Blížencov čaká celkom zaujímavý mesiac. Prekvapí ťa akási radostná novinka od blízkej rodiny. Do vianočného obdobia tak vstúpiš plná elánu a dobrej nálady.

V práci to bude na konci roka trošku ťažšie. Čakajú ťa uzávierky a rôzne ďalšie vybavovačky, k čomu sa pridruží aj vianočné upratovanie či nákupy. Budeš toho mať enormne veľa, no na konci mesiaca si perfektne oddýchneš. Určite si vezmi voľno aj medzi sviatkami a zájdi si oddýchnuť do wellnessu.

V láske nezúfaj. Ak k tebe 11. novembra neprišiel princ na bielom koni, nevadí, pretože sa k tebe už blíži. Hoci v decembri nestretneš svoju životnú lásku, už je na ceste a môžeš ju čakať na začiatku budúceho roka. Keď si zadaná, v poslednom mesiaci sa vo vašom vzťahu s partnerom nestane nič, čo by ním zamávalo.

dievča pred stromčekom
zdroj: Unsplash/Navid

Rak

Tvoje znamenie patrí medzi decembrových šťastlivcov. Nákupy stihneš spraviť včas, hoci možno ešte teraz nemáš darček pre nikoho. Podarí sa ti potešiť každého jedného člena rodiny, takže môžeš byť spokojná. Aj finančne to bude pre teba na dobrej úrovni, a preto si budeš môcť dovoliť aj drahšie veci. V novembri predsa boli odmeny.

Celý mesiac budeš v zdravotnej pohode, hoci sviatky poznačia i žalúdočné problémy. Neprejedaj sa, pretože potom si to patrične aj odtrpíš. Silvestra a Nový rok prežiješ bez komplikácií.

Ak si šťastne zadaná, počas celého mesiaca čakaj romantické darčeky od partnera. Budete mať naozaj zamilovaný mesiac plný nových a krásnych zážitkov a dostaneš od neho aj nádherné darčeky. Keď nikoho nemáš, v decembri ťa nečaká nová láska.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy