Horoskop na december

Lev

Hoci Lev nepatrí medzi znamenia, ktoré budú mať december plný radosti, dočká sa príjemných zážitkov. A veľmi sa mu bude dariť aj v milostnom živote.

náš nedávny článok ti naznačil, že patríš medzi znamenia, ktoré budú mať šťastie v láske. Na obzore totiž čaká nový objav. Keďže si rada stredobodom pozornosti, teraz sa ti to vyplatí a zaujmeš niekoho zaujímavého. Z flirtu potom bude veľká láska a Vianoce a Nový rok stráviš v jeho objatí. Máš sa na čo tešiť.

Dávaj si ale pozor, pretože tvoje obdobie zamilovanosti a pobláznenia môže zasiahnuť do pracovnej oblasti. V robote by si mala zabudnúť na svoj súkromný život aj napriek tomu, že niekedy sa to nedá. Na ten čas si odlož mobil do kabelky a sústreď sa iba na prácu, ktorú musíš do konca roka stihnúť.

Žena na Vianoce
zdroj: Pexels/Pixabay

Panna

Aj ty patríš medzi šťastlivcov, ktorých čakajú veľké úspechy v oblasti lásky. Horoskop na december ti predpovedá, že hoci sa môžeš vyrovnávať s rozchodom, do života ti priveje niekoho výnimočného. A môže to byť aj človek, ktorého poznáš už dlhšie.

V práci toho budeš mať celkom dosť, keďže ide koniec roka. Všetko sa ti ale podarí zvládnuť na jednotku a ty budeš na seba veľmi hrdá. Dokonca si tvoju snahu všimne aj šéf a dá ti extra vianočné bonusy.

V strede mesiaca ťa ale trošku potrápi zdravie. Ešte si si nestihla zvyknúť na to, že je vonku chladno a možno si ani nevymenila jesenný kabát za zimnú bundu. Poriadne sa obliekaj, pretože nechceš preležať v posteli celé Vianoce.

Váhy

Váhy, bohužiaľ, nepatria medzi šťastlivcov, ktorí budú mať krásny záver roka. Poznačí ťa smutná správa, ktorá zasiahne aj do vianočných sviatkov a nového roka. Nič sa ale nedá robiť a budeš to musieť pretrpieť. Všetko zlé je ale na niečo dobré a s rodinou vás to zblíži.

V oblasti lásky sa toho u teba veľa neudeje. Ak si nezadaná, skús popremýšľať a možno prídeš na to, prečo to tak je. Možno si stratila potrebné sebavedomie a aj pomocou nášho článku ho môžeš nájsť. Keď máš partnera, v tom najhoršom období ti dokáže pomôcť.

Aj v pracovnej sfére to u teba bude také všelijaké. Nestihneš všetko do sviatkov, a tak si nedokončenú robotu zoberieš domov, čo sa tvojej rodine či partnerovi nebude páčiť a možno sa dostanete aj do malej hádky.

dievča fúka do snehu
zdroj: Unsplash/freestocks

Škorpión

Horoskop na december ti predpovedá, že sa dopustíš malého faux pas pod stromčekom. Čo robiť, aby si tomu predišla? Nuž, dávaj pozor, čo komu kupuješ. Možno budeš vyberať darčeky na poslednú chvíľu a už nebudeš vedieť, čo vymyslieť, no dočkáš sa iba nepríjemného trapasu.

V láske sa ti príliš dariť nebude. Ak nad niekým premýšľaš a máš na neho zálusk, skús mu napísať. A keď ti povie, že o teba nemá záujem, vycúvaj. Nie je predsa dobré, ak sa niekomu budeš núkať na zlatom podnose.

V decembri ťa trochu potrápi zdravie. Do svojho denného programu zaraď hodinové prechádzky alebo stráv čas vo fitku, kde prídeš na iné myšlienky a zároveň získaš potrebnú imunitu. Okrem toho skús zmeniť aj stravovanie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy