Dnešný deň bude plný práce a povinností, no tak to už býva na začiatku týždňa. To ostatné ti prezradí tvoje znamenie v horoskope.

Baran

Nemala by si zabúdať na súrodencov. Dnes sa im snaž prejaviť lásku a urob milé gesto, ktoré ich poteší. Ani oni nie sú samozrejmosťou, preto by si k nim mala pristupovať vždy s láskou. Vaše vzťahy sa zlepšia, keď si ju dnes dáte najavo.

Býk

Dnes by si nemala pracovať nad svoje sily. Hoci sa ti povinnosti kopia, poobede si dopraj oddych a o práci už neuvažuj. Mohla by ťa rozbolieť hlava a potom by si nemala pokojný spánok. Radšej sa choď poprechádzať do prírody s priateľom, ktorý ťa rozveselí.

Blíženci

Budeš mať celkom voľný deň. Uži si ho, pretože neskôr prídu dni plné zhonu a stresu. Dnes by si sa mala zamerať na to, aby si bola v psychickej pohode. Umy si vlasy, dopraj si zdravé jedlo, môžeš sa nalíčiť a pekne obliecť. Vďaka tomu sa budeš cítiť ako kráľovná.

Rak

Nemala by si toľko rozkazovať. Každý má svoj vlastný život, preto sa aj ty zameraj iba na ten svoj. Nerieš problémy druhých, pretože by si sa do toho zamotala a nevedela by si sa dostať von. Vyrieš si najprv všetky nezhody s rodinou a priateľmi, až potom ponúkni pomoc druhým.

Lev

Pokiaľ si zadaná, dávaj si pozor na to, aby s tebou nikto neflirtoval. Tvoj priateľ by sa cítil zle a mohlo by ho to aj zraniť. Ak si single, flirt si uži a nezabudni ani na zvodné pohľady. Dnes máš vysokú šancu na nový vzťah, preto ju nezahoď.

Panna

Dnes sa zameraj na svoj najhorší zlozvyk. Už dlhšie s ním bojuješ, preto by si mala robiť všetko pre to, aby naozaj zmizol. Skús vymyslieť namiesto neho inú aktivitou, ktorou by si zamestnala svoju myseľ. Pomôže ti to na tvojej ceste stať sa lepším človekom.

Váhy

Človek, ktorému si dlhé roky verila, ťa dnes môže sklamať. Daj si pozor a maj oči otvorené. Ukáže ti svoju pravú tvár a budeš nemilo prekvapená. Zraní ťa to, no len na chvíľu, pretože si povieš, že je lepšie, keď takých falošných ľudí v živote nemáš.

Škorpión

Budeš mať podobný deň ako Lev. Pokiaľ si nezadaná, objaví sa nová známosť, ktorá ti popletie hlavu. Kvôli tomu sa nebudeš na nič sústrediť a všetko ti bude padať z rúk. Ružové okuliare však rýchlo zahoď, pretože by to nemuselo dopadnúť dobre.

Strelec

Máš pocit, že už dlhšiu dobu ti nikto nerozumie. Dnes však nájdeš porozumenie u osoby, od ktorej by si to vôbec nečakala. Vďaka tomu budeš mať úspešný deň a všetko v práci sa ti podarí. S nikým sa nepohádaš, nič nepokazíš a úlohy stihneš pred koncom pracovnej doby.

Kozorožec

Dnes sa rozhodne neuspokoj s málom. Zameraj sa na to, že chceš potešiť najmä seba. Popozeraj si na internete  nejaké stránky s oblečením, doplnkami a dopraj si aspoň malú radosť. Podarí sa ti nájsť niečo, čo si už dlho hľadala. Budeš šťastná a deň si užiješ v dobrej nálade.

Vodnár

V práci ťa čaká zhon. Ak však nejaké úlohy nestihneš dokončiť, neprenášaj si ich do súkromia a voľného času. Zbytočne by ťa stresovali aj tam. Mala by si sa dať do kľudu a nič neriešiť. Na povinnosti bude čas zajtra, dnes nie.

Ryby

Čaká ťa zaujímavý deň, pretože už od rána budeš mať divný pocit, ktorý nezmizne ani poobede. S priateľom by si mala ísť na rande, pretože ste pár týždňov nikde neboli. Ak je všetko zatvorené, dajte si aspoň prechádzku v prírode alebo menšiu turistiku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.