dievča sa pozerá do snehu

Pred nami je posledný mesiac v roku a s ním prichádzajú aj najkrajšie sviatky a záver roka. Patríš medzi štyri znamenia, ktoré budú mať najšťastnejší mesiac zo všetkých v roku 2022?

Niektoré znamenia v nasledujúcom mesiaci postretne šťastné obdobie. Zaradia ho medzi tie najlepšie v tomto roku a možno aj v celom svojom živote. Bude sa ti vo všetkom dariť a prežiješ tie najkrajšie chvíle v objatí priateľa, kamarátov či rodiny?

Tieto znamenia budú mať šťastný december

Vodnár

Patríš medzi tých šťastlivcov, ktorým sa v decembri bude dariť vo všetkých životných oblastiach. Predpovedal ti to už náš článok o tom, ktoré znamenia budú mať december plný lásky. Nemusí ísť ale o niekoho nového. Ak si zadaná, môžeš sa tešiť na romantické chvíle s priateľom.

Aj v práci to bude veľmi pozitívne. Konečne sa ti podarí zblížiť s kolegami, medzi ktorými si nájdeš aj spriaznenú dušu v podobe dobrej priateľky. Dávaj však pozor a nehovor jej všetky súkromné záležitosti hneď na začiatku kamarátstva, pretože by to mohla zneužiť.

Tvoje zdravie na tom bude tiež veľmi dobre. Dokázala si si vybudovať silnú imunitu a neochorieš, aj keby si sa vonku prechádzala iba v plavkách. Neber to však doslovne.

Ryby

Aj Ryby sa môžu tešiť na úspešný mesiac. V práci budete mať perfektnú atmosféru a vo vzduchu už bude cítiť Vianoce, ktorých sa nevieš dočkať už teraz. Spolu s kolegami si postavíte vianočný stromček a všetci z toho budete nadšení. Dokážete sa pri tom zblížiť a vybudovať si lepší vzťah.

dievča v snehu patrí medzi šťastné znamenia
zdroj: Unsplash/Tim Gouw

Aj v láske to bude super obdobie. Hoci ťa v tomto smere nečaká nič nové, budeš to mať s priateľom presne také stereotypné a zároveň idylické, ako si si vždy priala. Zdravotne na tom tiež budeš super. Hoci ťa v strede mesiaca môže potrápiť nachladnutie, nebude to nič zdĺhavé a rýchlo sa ti z toho podarí dostať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy