Každý človek pôsobí na svoje okolie inak. Výzor, správanie, povaha, reagovanie v určitých situáciách… to všetko je súhrn vlastností, na základe ktorých nás môžu ostatní charakterizovať. Poď sa pozrieť, čo na teba podľa tvojho znamenia vravia tvoje kamošky!

Baran

Teba vnímajú kamarátky ako veľmi tvrdohlavého človeka, ktorý si ide za svojím a nikdy sa nevzdá. Občas majú na tvoje odhodlanie nervy, no obdivujú tvoju energiu.

Býk

O tebe si myslia, že si nedokážeš priznať pravdu. Tak, ako Baran, si veľmi tvrdohlavá a nechceš uznať svoje chyby, čo býva niekedy na škodu.

Blíženci

O tebe si kamošky myslia, že si občas čudáčka. Môžu za to tvoje 2 osobnosti, ktoré v sebe skrývaš. Dokážeš zmeniť náladu z minúty na minútu, čo vie byť desivé.

Rak

To, že si citlivý človek vieš, no kamošky si o tebe myslia, že si až príliš dotknuteľná. Brali by, ak by si si každé slovo nebrala až tak k srdcu a nevyplakávala za každú blbosť.

Lev

Spraviť z komára somára a zo svojho života celovečernú drámu, to dokážeš iba ty! Kamošky si o tebe myslia, že občas nevidíš, že sa svet netočí iba okolo teba. Chceli by, aby si bola menej sebestredná.

Panna

Tvojim kamoškám na tebe vadí, že sa pred inými ľuďmi hráš na úplne neviniatko, aj keď ním nie si. Poznajú ťa a ak sa takto správaš pred inými, zdá sa im to falošné.

Váhy

Si spoločenský typ, čo znamená, že rada rozprávaš. A niekedy sa ti veru ústa vôbec nezatvoria. Kamošky si o tebe myslia, že nechceš iných pustiť k slovu.

Škorpión

Kamošky ťa majú rady, pretože tvoje priateľstvo je úprimné, no občas sa im zdáš ako taký čudák, ktorý len ticho sleduje okolie a kuje nejaké tajné plány. Mala by si sa viac otvoriť v spoločnosti.

Strelec

Teba kamošky vnímajú ako dobrodružnú dušu, ktorá v jednom kuse niekde behá a nedá sa zastihnúť. Občas by chceli, aby si svoju energiu skrotila a užila si s nimi pohodový babský večer.

Kozorožec

Kamošky ti do očí nepovedia, že sa občas hráš na najmúdrejšiu, aj keď nemáš pravdu. Jednoducho chceš, aby boli veci vždy po tvojom, no takto si v skutočnosti úprimné priateľstvá neudržíš.

Vodnár

Tvoje kamošky majú pocit, že ich vždy súdiš, aj keď to nahlas nepovieš. Si tak trochu konzervatívna a dbáš na morálku, čo pre nich znamená, že sa pred tebou boja odhaliť.

Ryby

O tebe si kamošky myslia, že si až príliš zahľadená do svojich snov a boja sa, že keď raz spadneš z toho obláčika, bude to s tebou zlé. Chceli by, aby si bola viac realistka.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.