Pexels/Andrea Piacquadio

Muži vedia byť dobrí, milí, láskaví a zamilovaní. No taktiež na druhej strane byť niekedy naozaj krutí, zlí, dokážu ženu psychicky týrať a manipulovať ňou.

Práve o týchto znameniach bude dnešný horoskop. Pokiaľ chceš mať pekný vzťah, s týmito si nezačínaj.

Blíženci

Rovnako ako u ženy v tomto znamení, ani chlapa nevieš dokonale predvídať. Je ako vietor, preto sa nedá spútať. Nech robíš čo chceš, musí rozhodnúť o všetkom on sám.

Vo vzťahu ťa môže manipulovať a psychicky týrať, pretože chce pre seba len to najlepšie. Nevie sa zmieriť s iným názorom, len so svojím. Keď nie je tak, ako povie on, je nahnevaný a nebojí sa použiť ani nadávky.

Panna

Partner v znamení Panny je praktický, no do vzťahu nepoužiteľný. Hoci vie milovať a dokáže dať svojej drahej všetko, vždy je to „niečo za niečo“. Neustále od partnerky očakáva protislužby.

Nedokáže dávať veci zadarmo, pretože si myslí, že by bol potom až príliš dobrý. Ženu bude mučiť a týrať, lebo nechápe, že vzťah má byť o bezhraničnej láske.

Škorpión

Hoci je muž v tomto znamení vášnivý, sympatický a záhadný, keď je vo vzťahu dlhšie, často je nepríjemný a hrubý. Neznesie prehru, preto musí vždy vyhrávať.

Keď nie je po jeho, je zlý, s nikým sa nebaví a dokáže človeka aj fyzicky napadnúť. Vo vzťahu to však nerobí, tam používa skôr psychické týranie, pretože to nevidno. Zanecháva však (niekedy) horšie stopy, než facka.

Ryby

Citlivý muž v znamení Ryby nie je na prvý pohľad taký, akým sa zdá. Pod maskou nosí utrápenú dušu, ktorej nikto nevie pomôcť. Preto sa často stáva, že ženy vo vzťahu ničí a ubližuje im – nevie to inak a takto ho to učili aj doma.

O pomoc nechce zažiadať, pretože by mu aj tak nikto nepomohol. Neverili by mu, lebo vystupuje pred ľuďmi ako citlivý a chápavý chlap.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy