instagram/couple

Pri hľadaní toho správneho partnera dávame na pocity, no predovšetkým na lásku. Vo vzťahu je to už najmä o dôvere. Ako však dôverovať človeku, ktorého poznáš len pár mesiacov? Hviezdy ti napovedia. Toto sú tri najvernejšie znamenia, ktoré to s láskou myslia vážne a nikdy ti nebudú neverné. Ak si zvedavá o aké znamenia ide, čítaj pozorne!

Rak

O rakovi je veľmi známe, že je to citlivé, verné a starostlivé znamenie, ktoré keď sa raz zamiluje, miluje navždy a celým svojim srdcom.

Je oddaný svojej partnerke, nepotrebuje zbytočne zvádzať a flirtovať s inými, no napriek tomu vyžaruje zvodnú charizmu a je nesmierne spoločenský. O ostatné ženy navôkol nemá záujem, pretože ak si rak raz vyberie svoju pravú, vidí v nej bohyňu. Čo viac si žena môže priať?

Býk

Muž v znamení býka si nepotrpí na krátkodobé úlety, bez vášne a lásky. Dáva prednosť útulnému a teplému domovu v spoločnosti krásnej a milovanej ženy, ktorú si vybral, aby kráčala po jeho boku. Ak mu vytvoríš podmienky, že sa z práce bude tešiť domov, tento muž ti bude skutočne verný.

Nikdy sa s ním nebudeš nudiť, pretože býk je veľmi zábavný a svoju vyvolenú si chráni a aj udržiava. Lichotí mu však ak je v živote obdivovaný, no ak sa niekto o neho skutočne zaujíma a flirtuje, s hrdosťou radšej oznámi, že je zadaný.

Kozorožec

Toto znamenie má v povahe, že musí byť v 100-percetný vo všetkých oblastiach a aktivitách, ktoré si zaumieni. Nie je to inak ani vo vernosti.

Ak sa raz zaviaže svojej partnerke a dá jej sľub vernosti, nikdy ho neporuší. Dokonca ani keď to s jeho vzťahom nevyzerá úplne najružovejšie a prechádza s partnerkou či partnerom krízovým obdobím.

Je zásadový a tvrdohlavý, čo je na jednej strane veľmi dobrá vlastnosť, pretože nikdy nepochybí a nedá ti dôvod nedôverovať mu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy